Važna obavijest: U nekim dijelovima Začretja sljedećih dana neće biti javne rasvjete
Zbog izvođenja radova na rekonstrukciji javne rasvjete od 6. studenog u funkciji neće biti javna rasvjeta na području užeg centra naselja Sveti Križ Začretje: Trg hrvatske kraljice Jelene, Trg Julija Lembergera, Školska ulica, Ulica Oskara Wölfa, Ulica Antuna Polanščaka te Aleja Lavoslava Vukelića.
Očekivani rok za izvođenje radova je deset dana od početka istih, a radove izvodi Elektro-Sedak, obrt za elektrousluge i trgovinu iz Bedekovčine.
Mole se građani za razumijevanje u vremenu izvođenja radova na rekonstrukciji javne rasvjete, poziva općinski načelnik Marko Kos.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Nebo nije zaboravilo njihovu dobrotu: Ova 3 znaka od 25. kolovoza čekaju sreća i obilje
Kraj teškim danima za 3 znaka: U rujnu ih čeka toliko sreće da će lebdjeti od radosti
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
