'Interes za Savjetovalište za roditelje je velik, a termine dogovaramo individualno'
S prvim danima 2019. godine ponovno je s radom počelo svetokriško Savjetovalište za roditelje
Od početka ove godine s radom je započeo Savjetovalište za roditelje u Sv. Križu Začretju. Stručni tim koji ga vodi jesu logopedinja Anet Sever i psihologinja Žaklina Vukić, a roditelji i djeca savjete mogu potražiti u prostorijama logopedskog kabineta koji je smješten u Osnovnoj školi Sv. Križ Začretje. Kako nam je rekla psihologinja Vukić, fiksnog vremena kada Savjetovalište radi zapravo nema.
– Mi se dogovaramo s roditeljima o terminima jer i kolegica Anet Sever i ja imamo stalne poslove napuno radno vrijeme. Interesa uistinu ima dosta – ispričala je Žaklina Vukić dodajući kako je sve više roditelja i djece koji dolaze i iz okolnih mjesta. Bilo ih je iz Klanjca, Kumrovca… Kako je rekla psihologinja, važno je reći da se u Savjetovalištu ne nudi terapija nego savjeti što i kako dalje ako se detektira da dijete ima problem. – Puno je više djece s logopedskim problemima nego psihološkim problemima. Uglavnom su to vrtićka djeca - ispričala je psihologinja Vukić. Brojevi na koje se možete javiti i dogovoriti termine za savjetovanje jesu psihologinja Žaklina Vukić 098/132-3448 i logopedinja Anet Sever 099/829-5836.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
POVEĆANJE MIROVINA: Evo kada bi novac mogao sjesti na račune
Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica ima novu direktoricu
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Na području grada Varaždina kreće dezinsekcije komaraca
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
