U sudaru teže stradale dvije osobe
U petak oko 18 i 45 u Stubičkim Toplicama u sudaru dva osobna automobila teže su stradale dvije osobe. Do nesreće je doš
U petak oko 18 i 45 u Stubičkim Toplicama u sudaru dva osobna automobila teže su stradale dvije osobe. Do nesreće je došlo tako da je osobni automobil kojim je upravljao 65. godišnji vozač prešao na lijevi dio kolnika, kojim je iz suprotnog smjera upravljao 38. godišnji vozač, pa je došlo do sudara.
Teže tjelesne ozljede, koje nisu opasne po život zadobili su 65- godišnji vozač i njegova 55- godišnja suputnica. Liječnička pomoć pružena im je u Općoj bolnici Zabok.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kraj kafića u Zagrebu osvanuo grafit Zagorcima jako dobro poznat 😆
Brutalan napad na popularnoj manifestaciji u našem kraju. Mladić leži, drugi ga nokautira udarcem nogom u glavu
U centru Zaboka otvara se privatna poliklinika iza koje stoji iskusni i cijenjeni zagorski kirurg
Teška prometna nesreća: Jedna osoba poginula, očevid je u tijeku
Sanja Zamuda (48) pronađena živa nakon velike potrage
Erin Bakran osvojila 13. mjesto na Europskom prvenstvu u Zagrebu
Nova tragedija na cesti. Poginuo motociklist
Tragedija: Mladi vozač preminuo nakon slijetanja s ceste i udarca u most
Zagorska Sela uz ''Kušaj fiš na zagorski'' ponovno donijela dašak tradicije, druženje i prave riblje specijalitete
Policija objavila detalje nesreća u Zagorju tijekom vikenda
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
