REZULTATI IZBORA ZA GRADOVE I OPĆINE
REZULTATI LOKANIH IZBORA ZA GRADOVE I OPĆINE
Bedekovčina
SDP
810
30,29%
|
REZULTATI LOKANIH IZBORA ZA GRADOVE I OPĆINE
Bedekovčina |
||||
|
SDP |
810 |
30,29% |
6 | |
|
|
HDZ |
461 |
17,24% |
3 |
|
|
ZDS |
238 |
8,90% |
2 |
|
|
HSU |
216 |
8,08% |
1 |
|
|
HNS |
194 |
7,26% |
1 |
|
|
HIP |
191 |
7,14% |
1 |
|
|
NAZAVISNA LISTA J.MIRT |
171 |
6,39% |
1 |
|
|
HSLS |
110 |
4,11% |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA D.SKOZRIT |
91 |
3,40% |
|
|
|
LS |
76 |
2,84% |
|
|
|
HSS |
65 |
2,43% |
|
|
|
ZS |
51 |
1,91% |
|
|
Budinščina |
|
|
|
|
|
|
HNS-SDP |
198 |
30,89% |
4 |
|
|
HDZ |
196 |
30,58% |
3 |
|
|
HSS |
165 |
25,74% |
3 |
|
|
ZDS |
82 |
12,79% |
1 |
|
Desinić |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
521 |
40,23% |
7 |
|
|
HSS |
516 |
39,85% |
6 |
|
|
ZDS |
109 |
8,42% |
1 |
|
|
SDP-HNS |
105 |
8,11% |
1 |
|
|
ZD |
44 |
3,40% |
|
|
Donja Stubica |
|
|
|
|
|
|
HSS-SDP-HNS-HSU |
608 |
37,25% |
6 |
|
|
HDZ |
587 |
35,97% |
5 |
|
|
NEZAVISNA LISTA J.SREBAČIĆ |
216 |
13,24% |
2 |
|
|
ZS |
123 |
7,54% |
1 |
|
|
ZDS-HSLS |
98 |
6,00% |
1 |
|
Đurmanec |
|
|
|
|
|
|
HSS-SDP |
839 |
48,00% |
8 |
|
|
HDZ |
593 |
33,92% |
5 |
|
|
HNS |
148 |
8,47% |
1 |
|
|
HSU |
101 |
5,78% |
1 |
|
|
ZS |
36 |
2,06% |
|
|
|
ZDS |
31 |
1,77% |
|
|
Gornja Stubica |
|
|
|
|
|
|
HSS |
752 |
42,82% |
9 |
|
|
HDZ |
287 |
16,34% |
3 |
|
|
ZDS |
148 |
8,43% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA Đ.KLANJČIĆ |
132 |
7,52% |
1 |
|
|
SDP |
123 |
7,00% |
1 |
|
|
HNS |
85 |
4,84% |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA K.KONTENT |
69 |
3,93% |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA M.BOSAK |
56 |
3,19% |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA S.VRĐUKA |
52 |
2,96% |
|
|
|
ZS |
52 |
2,96% |
|
|
Hrašćina |
|
|
|
|
|
|
HSS |
229 |
45,89% |
6 |
|
|
HDZ |
104 |
20,84% |
2 |
|
|
HNS |
102 |
20,44% |
2 |
|
|
NEZAVISNA LISTA M.RUSEK |
64 |
12,83% |
1 |
|
Hum na Sutli |
|
|
|
|
|
|
HSS |
648 |
39,49 |
7 |
|
|
HDZ |
312 |
19,01 |
3 |
|
|
SDP |
201 |
12,25 |
2 |
|
|
HNS |
190 |
11,58 |
2 |
|
|
ZS |
92 |
5,61 |
1 |
|
|
ZDS-HSLS |
83 |
5,06 |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA V.VUK |
64 |
3,9 |
|
|
|
DC |
51 |
3,11 |
|
|
Jesenje |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
296 |
39,31% |
6 |
|
|
HNS-HSS |
251 |
33,33% |
5 |
|
|
NEZAVISNA LISTA |
84 |
11,16% |
1 |
|
|
SDP |
71 |
9,43% |
1 |
|
|
ZS |
27 |
3,59% |
|
|
|
ZDS |
24 |
3,19% |
|
|
Klanjec |
|
|
|
|
|
|
HSLS-ZDS |
683 |
51,59% |
9 |
|
|
HDZ |
275 |
20,77% |
3 |
|
|
SDP-HNS |
211 |
15,94% |
2 |
|
|
ZS |
91 |
6,87% |
1 |
|
|
HSS |
64 |
4,83% |
|
|
Konjščina |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
291 |
21,00% |
3 |
|
|
HSS |
236 |
17,03% |
3 |
|
|
NEZAVISNA LISTA |
220 |
15,87% |
2 |
|
|
SDP-LS |
206 |
14,86% |
2 |
|
|
HSU |
205 |
14,79% |
2 |
|
|
ZDS |
120 |
8,66% |
1 |
|
|
HNS-HSS |
56 |
4,04% |
|
|
|
ZS |
52 |
3,75% |
|
|
Kraljevec na Sutli |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
324 |
41,49% |
6 |
|
|
SDP-HNS |
145 |
18,57% |
3 |
|
|
HSS |
107 |
13,70% |
2 |
|
|
HSLS-ZDS |
84 |
10,76% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA J.VUKINA |
54 |
6,91% |
1 |
|
|
ZS |
37 |
4,74% |
|
|
|
SRP |
30 |
3,84% |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krapinske Toplice |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
438 |
25,06% |
4 |
|
|
ZDS |
331 |
18,94% |
3 |
|
|
SDP |
323 |
18,48% |
3 |
|
|
HSU |
206 |
11,78% |
2 |
|
|
HSS |
110 |
6,29% |
1 |
|
|
HNS-LS |
101 |
5,78% |
1 |
|
|
ZS |
99 |
5,66% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA J.PAVLIŠA |
79 |
4,52% |
|
|
|
HSP |
61 |
3,49% |
|
|
Kumrovec |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
250 |
33,83% |
4 |
|
|
SDP |
230 |
31,12% |
4 |
|
|
NEZAVISNA LISTA B.GREBLIČKI |
118 |
15,97% |
2 |
|
|
HNS |
57 |
7,71% |
1 |
|
|
HSS |
45 |
6,09% |
|
|
|
HSLS-ZDS |
39 |
5,28% |
|
|
Lobor |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
535 |
43,67% |
6 |
|
|
HSS-SDP |
224 |
18,29% |
2 |
|
|
HSP |
178 |
14,53% |
1 |
|
|
HNS |
115 |
9,39% |
1 |
|
|
HSU |
107 |
8,73% |
1 |
|
|
ZDS |
66 |
5,39% |
|
|
Mače |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
222 |
28,39% |
4 |
|
|
NEZAVISNA LISTA B.ČEHULIĆ |
163 |
20,84% |
3 |
|
|
HSS |
119 |
15,22% |
2 |
|
|
ZDS |
71 |
9,08% |
1 |
|
|
SDP |
65 |
8,31% |
1 |
|
|
ZS |
53 |
6,78% |
1 |
|
|
HSU |
50 |
6,39% |
1 |
|
|
LS-HNS |
39 |
4,99% |
|
|
Marija Bistrica |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
553 |
29,84% |
5 |
|
|
SDP-HNS |
469 |
25,31% |
4 |
|
|
HSS |
393 |
21,21% |
4 |
|
|
HSU |
180 |
9,71% |
1 |
|
|
ZDS-HSLS |
111 |
5,99% |
1 |
|
|
HOP |
95 |
5,13% |
|
|
|
ZS |
52 |
2,81% |
|
|
Mihovljan |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
320 |
40,51% |
5 |
|
|
HSU-HSLS-LS |
147 |
18,61% |
2 |
|
|
HNS |
120 |
15,19% |
2 |
|
|
SDP |
91 |
11,52% |
1 |
|
|
HSS |
73 |
9,24% |
1 |
|
|
ZDS |
39 |
4,94% |
|
|
Novi Golubovec |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
349 |
64,75% |
9 |
|
|
HNS-HSS-SDP |
190 |
35,25% |
4 |
|
Oroslavje |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
759 |
32,17% |
6 |
|
|
HNS-HSU-ZS |
711 |
30,14% |
5 |
|
|
SDP-LS |
420 |
17,80% |
3 |
|
|
HSS |
226 |
9,58% |
1 |
|
|
ZDS |
116 |
4,92% |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA Z.POPOVIĆ |
73 |
3,09% |
|
|
|
NAZAVISNA LISTA K.SOJAČ |
54 |
2,29% |
|
|
Petrovsko |
|
|
|
|
|
|
HNS-HSU |
666 |
56,73% |
8 |
|
|
HDZ |
226 |
19,25% |
3 |
|
|
ZS |
68 |
5,79% |
|
|
|
HP-HPP |
67 |
5,71% |
|
|
|
SDP |
64 |
5,45% |
|
|
|
HSS |
42 |
3,58% |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA |
41 |
3,49% |
|
|
Pregrada |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
764 |
34,26% |
5 |
|
|
HSS |
524 |
23,50% |
4 |
|
|
HNS |
289 |
12,96% |
2 |
|
|
SDP |
286 |
12,83% |
2 |
|
|
HSU |
165 |
7,40% |
1 |
|
|
ZS |
135 |
6,05% |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
Radoboj |
|
|
|
|
|
|
DC |
586 |
37,32% |
6 |
|
|
HDZ |
433 |
27,58% |
5 |
|
|
SDP |
172 |
10,96% |
1 |
|
|
HNS |
160 |
10,19% |
1 |
|
|
HSS |
64 |
4,08% |
|
|
|
ZS |
58 |
3,69% |
|
|
|
HSP |
57 |
3,63% |
|
|
|
NEZAVISNA LISTA I.ŠVALJEK |
40 |
2,55% |
|
|
Stubičke Toplice |
|
|
|
|
|
|
DC |
765 |
61,94% |
9 |
|
|
SDP-HSS-HNS |
281 |
22,75% |
3 |
|
|
HDZ |
77 |
6,23% |
1 |
|
|
ZDS |
61 |
4,94% |
|
|
|
HSP |
40 |
3,24% |
|
|
|
ZS |
11 |
0,89% |
|
|
Sveti Križ Začretje |
|
|
|
|
|
|
SDP-HSS-HNS |
1101 |
50,05% |
9 |
|
|
HDZ |
728 |
33,09% |
5 |
|
|
ZDS |
139 |
6,32% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA M.MARTINIĆ |
121 |
5,50% |
|
|
|
ZS |
111 |
5,05% |
|
|
Tuhelj |
|
|
|
|
|
|
HDZ |
561 |
56,44% |
8 |
|
|
SDP |
176 |
17,71% |
2 |
|
|
HSS |
113 |
11,37% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA |
75 |
7,55% |
1 |
|
|
ZDS-HSLS |
69 |
6,94% |
1 |
|
Veliko Trgovišće |
|
|
|
|
|
|
SDP-HNS-LS-ZS |
503 |
30,17% |
4 |
|
|
HDZ |
420 |
25,19% |
3 |
|
|
ZDS |
315 |
18,90% |
2 |
|
|
HSU |
215 |
12,90% |
2 |
|
|
HSS |
214 |
12,84% |
2 |
|
Zabok |
|
|
|
|
|
|
SDP-HSS-HNS-LS |
1665 |
42,15% |
7 |
|
|
HDZ-DC-HPS |
629 |
15,92% |
3 |
|
|
NEZAVISNA LISTA B.PILJEK |
596 |
15,09% |
2 |
|
|
ZDS-HSLS |
315 |
7,97% |
1 |
|
|
HSU |
276 |
6,99% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA K.KONČEVSKI |
256 |
6,48% |
1 |
|
|
HSP |
111 |
2,81% |
|
|
|
ZS |
102 |
2,58% |
|
|
Zagorska Sela |
|
|
|
|
|
|
NEZAVISNA LISTA Ž.KODRNJA |
215 |
44,33% |
6 |
|
|
HDZ |
100 |
20,62% |
2 |
|
|
HNS-SDP |
65 |
13,40% |
1 |
|
|
HSS |
65 |
13,40% |
1 |
|
|
ZDS-HSLS |
40 |
8,25% |
1 |
|
Zlatar |
|
|
|
|
|
|
HNS-HSS-SDP |
658 |
39,59% |
7 |
|
|
HDZ |
368 |
22,14% |
4 |
|
|
NEZAVISNA LISTA DR.KOPJAR |
137 |
8,24% |
1 |
|
|
HSP |
105 |
6,32% |
1 |
|
|
HSU |
102 |
6,14% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA V.KUKEC |
87 |
5,23% |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA B.STAŽNIK |
64 |
3,85% |
|
|
|
ZDS |
60 |
3,61% |
|
|
|
LS |
37 |
2,23% |
|
|
|
ZS |
27 |
1,62% |
|
|
|
HP-HPP |
17 |
1,02% |
|
|
Zlatar Bistrica |
|
|
|
|
|
|
HSS |
256 |
26,20% |
4 |
|
|
NEZAVISNA LISTA B.PELKO |
176 |
18,01 |
2 |
|
|
HDZ |
151 |
15,46 |
2 |
|
|
HSU |
124 |
12,69 |
1 |
|
|
SDP-LS |
124 |
12,69 |
1 |
|
|
NEZAVISNA LISTA L.FULIR |
80 |
8,19 |
1 |
|
|
HNS |
39 |
3,99 |
|
|
|
ZS |
14 |
1,43 |
|
|
|
ZDS |
13 |
1,33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prethodni članak
Sljedeći članak
Napustila nas je legenda etera: Preminuo poznati radijski novinar i urednik
Strašna nesreća: Autom naletjela na dvoje djece, očevid je u tijeku
Teška nesreća u Zagorju: Pijani mladić sletio s ceste i udario u drvo, prevezen u OB Zabok
Teška nesreća tijekom krađe kablova: Mladić u trafostanici izazvao kratki spoj, prevezen u Opću bolnicu
Država daje novac za kuću na selu: Rok je 15. listopada, provjerite imate li pravo na potporu
Grad Varaždin uzvraća HDZ-u: 'Obmanjuju javnost oko odvjetničkih troškova'
Tri znaka ulaze u 10 najljepših godina života: Novac, sreća i ostvarenje najvećih snova
Grad Varaždin poziva: Dostavite svoje prijedloge za plan zaštite od požara
Vojna policija odvela Srbina iz Ploča, poslije nađen mrtav. RH mora platiti odštetu
Kozmetičarka optužena da je prevarila devet ljudi za 27.400 eura
Tražiš posao u proizvodnji, ali i priliku za razvoj karijere?
Dođite na Gupčevu kestenijadu: Sprema se i degustacija mošta, sajam OPG-ova i odlična zabava
Prozori se zatvaraju. Ali vaš dom ne mora prestati disati…ove jeseni uz 30 % popusta!
Suvlasnici i Gospodarenje stanovima d.o.o. zajedničkim su angažmanom uspješno obnovili višestambenu zgradu na Trgu Julija Lembergera 2 u Svetom Križu Začretju
Ove subote u Dvorcu Gjalski peče se vol: gastronomski spektakl uz tamburaše na sunčanoj terasi
