Župan čestitao Jani: ‘Vjerujem da se vidimo u Parizu na Olimpijskim igrama’
Čestitku Jani Pavalić, članici zabočkog Plivačkog kluba Olimp, koja je postala svjetska juniorska prvakinja, uputio je krapinsko – zagorski župan Željko Kolar.
-Svi mi u Krapinsko-zagorskoj županiji veselimo se Janinim uspjesima i ponosimo osvojenim titulama na domaćim i međunarodnim natjecanjima. Uspjeh je sam po sebi kad dobiješ priliku predstavljati svoju zemlju na svjetskoj smotri, a kamoli kad se kući vraćaš kao svjetski prvak! Ti pišeš povijest hrvatskog plivanja, Jana! Primi iskrene čestitke povodom najnovijih uspjeha. Vjerujem da se vidimo u Parizu na Olimpijskim igrama - rekao je župan Željko Kolar.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Sastojak za najbolji dinstani kiseli kupus ima svaka kuća, ali ne znaju svi ovaj trik. Dodajte malo i pirjajte po običaju
IZBIO POŽAR: Gori zgrada, vatrogasci na terenu
Vlak usmrtio muškarca! Identitet mu je trenutno nepoznat
Šokantno otkriće! Popularni keks pun otrova - provjerite imate li ga kod kuće
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Sudbina im konačno vraća dugove: Ova 3 znaka u 2026. živjet će bolje nego ikada
Herojska akcija kroz plamen: Specijalci spasili muškarca iz gorućeg stana, prebačen u bolnicu
ALARMANTNO STANJE: Bolest hara Hrvatskom. Učionice prazne, ljekarne i hitne prepune
Općina Lobor dodijelila 12 novčanih potpora roditeljima novorođenih mališana
Doktor osumnjičen da je godinama seksualno zlostavljao i drogirao maloljetnike ide u zatvor
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
