Zanimljiv zagorski derbi završio remijem

Klanjec i Stubica remizirali su na domaćem travnjaku Klanjca u Kumrovcu

Klanjec i Stubica remizirali su na domaćem travnjaku Klanjca u Kumrovcu nakon vrlo uzbudljive utakmice u "zagorskom derbiju" 9. kola IV. NL- središte A. Krajnji rezultat bio je 2:2. Svakoj je momčadi pripalo po poluvrijeme, gostima je pripao prvi dio, a domaćinu nastavak. U 3. minuti Mateo Landripet postiže pogodak za 0:1 gotovo s 30 metara udaljenosti, a mora se priznati da je pri tome imao i veliku "pomoć" domaćeg vratara Žigmana koji je loše reagirao. U 12. minuti Brazilac Felipe odlično je prošao lijevom stranom i poentirao za 0:2. Mogla je prednost domaćih biti i veća da Žigman u 35. minuti nije obranio težak udarac Glavača, a minutu kasnije Glavač pogađa vratnicu. U nastavku sasvim druga slika. Već u uvodne dvije minute Mužina brani teške udarce Kolara i Trbušića, a u pokušaju Trbušića pomaže mu i greda. Domaći su i dalje aktivniji, slažu opasne prilike i konačno im se trud isplatio u 79. minuti kada je Filip Petrišić odbijenu loptu nakon udrca Kolara spremio u mrežu za 1:2. I onda u 90. minuti nakon ubačaja Drčića s desne strane iz slobodnog udarca u gužvi se najbolje snašao kapetan domaćih Ivan Petrišić i zakucao je snažno loptu u mrežu za konačnih 2:2.

IZVANREDNI DOGAĐAJI NA AUTOCESTI A1 ZAGREB-SPLIT-PLOČE - PROMETNE NESREĆE: -na 366+000 km između čvora DUGOPOLJE i čvora VUČEVICA u smjeru Zagreba promet se vodi po dvije prometne trake; Zbog policijskog očevida nakon prometne nesreće na DC...