Zagorec uzeo bod favoriziranima Sesvetama

Značajnu utakmicu za oba sastava puno bolje su otvorili gosti iz Sesveta te već u osmoj minuti, preko Vukasovića i Kulenovića dolaze u vodstvo od 0:2. Izgledalo je da će krapinski Zagorec pretrpjeti visoki poraz i prekinuti niz od sedam utakmica bez poraza. No, još jednom su puleni trenera Vidaka  pokazali da su igrači jakog karaktera i igrači koji lako ne priznaju poraz te su već u 18.  minuti preko Christiana postigli pogodak za smanjenje vodstva Sesveta. U drugom dijelu unatoč laganoj premoći Sesveta opasniji je Zagorec koji preko Dunića u 53. minuti dolazi do izjednačenja i konačnog rezultata. Gledajući cijelu utakmicu mogli bi kazati – svakom po bod – najrealnije.

Zagorec – Sesvete   2:2 (1:2)

KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: . Sudac: Tihomir Pejin 8 ( Donji Miholjac ) 7. Pomoćnici: Filip Đerđ ( Beli Manastir ), Marko Reljan ( Osijek ).. Četvrti sudac: Mario Stanić ( Dugo Selo ). Delegat: Marinko Puškarić ( Rijeka ).

STRIJELCI: 0:1 Vukasović 3'; 0:2 Kulenović 8'; 1:2 Christian 18'; 2:2 Dunić 53'

ZAGOREC: Bruči 7 -  Landripet 7; Cruce-Corcy 7, Čondrić 7, Orlović 7 – Harrison 7, Radić 7 ( 64. Bračević - ), Dunić 7,5 (88. Jug )– Christian 7,5 (88. Barišić - ), Kanceljak 7 (76. Stiperski - ), Smrekar 7. Trener: Perica Vidak 8.

SESVETE: Ilinčić 6 – Kulenović 7; Zorica 6 ( 57. Čuljak 6); Mijatović 6 (67. Opačić -); Laštro 6,5 – Topić 6 (57. Šuart ), Abramović 6; (57. Petrović 6,5); Brigić 6,5 (82. Kovačić - ); Mamadou 6; - Vukasović 7; Guja 7. Pomoćni trener: Mario Rac 6,5..

Žuti kartoni: Zagorec: Cruce – Corcy 63'. .

Sesvete: Mijatović 28'; Kulenović 41'; Laštro 69'..