Zagorec KR počeo pripreme
Na igralištu s umjetnom travom Zagorec KR odradio je svoj prvi trening u sklopu priprema za nadolazeću polusezonu u III. NL-centar. Na prozivci je trener Tihomir Šeperac imao čak 28 nogometaša. Stigao je i Kunštić koji će nakon pregleda 27.1. znati u kakvom je stanju nakon teške ozljede, a bivše je suigrače došao pozdraviti i Petar Šimunić, koji je u prijelaznom roku prešao u redove Kustošije. Osim njega igrač Zagorca više nije ni Yehor Korytskyi, no nema informacije u koji je klub otišao. Svi ostali stožerni igrači na raspolaganju su Šepercu, izuzev Filipa Hanžića koji je opravdano bio odsutan zbog poslovnih obaveza, ali priključit će se momčadi za dva dana.
Od novih lica tu su David Ferčec (Videm), Niko Erlić (Uskok) i Sandro Vincelj (Rudar DZ). Šeperac je prvoj momčadi priključio i perspektivne juniore, a to su: Borna Đurek, Maks Kušer, Antonio Presečki, Luka Merkaš, Mihael Cigula i Luka Presečki.
Jedna je novina i stručnom stožeru. Ivana Ivanovića dogovorno je zamijenio Srećko Mlinarić koji je već uspješno obavljao ulogu pomoćnog trenera, a u stožeru je i Tomislav Pelin koji je naravno zadužen za vratare.
Prije izlaska na travnjak igračima su se obratili trener Tihomir Šeperac i predsjednik kluba Tomislav Pernjek. Obojica su izrazila zadovoljstvo učinjenim u jesenskom dijelu koji je Zagorec KR završio na drugom mjestu, ali i istaknuli da je primarni cilj ulazak u viši rang. Predsjednik Pernjek najavio je još dva prava pojačanja, kako bi se taj cilj lakše ostvario.
Seriju pripremnih utakmica Zagorec KR otvorit će već u subotu u Podgori protiv momčadi Mladost Ždralović, a već u srijedu 29.1. u Podgoru stiže Vrbovec. U subotu 1.2. Zagorec KR i Sevete odigrat će zahtjevnu utakmicu od 2x60 minuta, no domaćin te utakmice još nije dogovoren. Utorak 4.2. u Podgoru stiže Kustošija, a u subotu 8.2. Krapinčane će na pripremnu utakmicu u Novo Mesto kod Krke. Za 12.2. dogovoreno je pripremna utakmica u Sisku protiv Segeste, 15.2. odmjerit će se snage s Karlovcem, 22.2. u gostima kod Rugvice, a ta će utakmica biti „generalka“ pred utakmicu 16. kola III. NL centar 1. ožujka u kojoj Krapinčani gostuju kod Save Strmec.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kako da tijesto danima ostane meko i svježe: U brašno dodajte dva zaboravljena sastojka
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
Tvoj datum rođenja otkriva što te čeka u 2026: Nekima stiže velika sreća, a jedan broj mora biti oprezan
STRAVA U ZAGORJU: Muškarac na krevetu smrtno stradao u požaru kuće
[FOTO I VIDEO] Stravičan požar u CIAKU: 'Gore opasne kemikalije, čuju se eksplozije'
U Hrvatskoj potvrđen slučaj gube - bolesti poznate iz biblijskih vremena
[FOTO] UŽIVO IZ VELIKOG TRGOVIŠĆA: Humanitarni advent pun emocija za djecu iz DV Rožica
Općina Lobor dodijelila rekordnih 55 stipendija učenicima i studentima
TRAGEDIJA: Jedna osoba poginula u velikom požaru. Kuća je potpuno uništena
KAOS: Mladić (25) autom pokušao pregaziti muškarca. Danima je uznemiravao djevojku
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
