Zabočanka Paula Herceg četvrta u skoku u dalj
U atletskoj dvorani na Zagrebačkom velesajmu održano Prvenstvo Hrvatske u atletici za mlađe seniore i mlađe seniorke
Za dobre vijesti s Dvoranskog atletskog prvenstva za mlađe seniore i mlađe seniorke (U-23), ponovno se pobrinula Zabočanka Paula Herceg, atletičarka Agrama iz Zagreba. Paula je u skoku u dalj osvojila četvrto mjesto, sa skokom od 5,09 metara, što je njen osobni rekord. Veliki je to uspjeh ako se zna da je Paula bila najmlađa u konkurenciji. Prvoplasirana Klara Barnjak (6,02 m) iz Kvarnera, kao i drugoplasirana Daniela Pešić (5,39 m) iz Dinamo-Zrinjevca rođene su 1999. godine, dok je trećeplasirana Jana Pranjić (5,12 m) iz kluba Slavonija-Žito iz Osijeka 2002. godište. Talentirana Zabočanka rođena je 2003. godine, a iako kadetkinja uspješno se nosi sa starijim juniorkama, što dovoljno govori o njenom talentu. Uz to prošle je godine imala prijelom noge, ali se uspjela vratiti još jača i bolja.
Od postolja je Paulu dijelilo tek tri centimetra. Isto tako vrijedi istaknuti da je svoj novi osobni rekord skočila u trećem pokušaju, nakon dva prijestupa, što znači da ima i dobru mentalnu snagu, itekako važnu za ovaj sport.
Osim skoku u dalj, Paula će se ozbiljnije posvetiti i troskoku, a po potrebi će za svoj klub trčati i štafetne utrke. Njen trener Marko Katalinić inače je vrsni troskokaš, pa se u toj disciplini možda očekuje i njen najveći napredak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Žene u zdravstvu - tema okruglog stola koji je pokazao koliko sustav počiva na njima
U Zagorju sutra bez struje nekoliko mjesta i jedan grad
Milički: ''Groblje je razglednica mjesta u koje ulazite, odraz nas koji živimo u njemu''
Dva zagorska derbija
STRAŠNO DOBRA ZABAVA: Pripremite kostime i dođite na najotkačeniji Halloween party u Zagorju!
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
