Zabočani sutra u svojoj dvorani dočekuju Zagreb u četvrtfinalu kupa
Pred stolnotenisačima Zaboka je još jedna velika utakmice. Sutra u svom "domu", dvorani Elektre u Zaboku, dočekuju momčad GSTK Zagreb u utakmici četvrtfinala kupa RH. Do ovog uspjeha stigli su nakon što su osmini finala uvjerljivo slavili u Vrsaru protiv istiomenog domaćina rezultatom 3:0. Gosti iz Zagreba apsolutni su favorit u ovoj utakmici. Trenutno su na diobi drugog mjesta u elitnoj hrvatskoj "Superligi" s Pulom. Bolji od njih samo je Libertas Marinkolor iz Dubrovnika, što znači da u Zabok sutra dolazi trenutno jedna od najboljih hrvatskih momčadi. Na hrvatskoj rang listi tri igrača ovog kluba su među prvih jedanaest. Filip Zeljko drži petu, Filip Borovnjak desetu, a Josip Mustapić jedanaestu poziciju, što znači da ćemo u Zaboku moći uživati u stolnom tenisu na najvišoj razini. Iako je sve na strani gostiju iz Zagreba, sigurno smo da će stolnotenisači Zaboka dati i zadnji atom snage da ovu utakmicu drže što duže neizvjesnom. Za momčad Zaboka konkurirat će Hrvoje Martinec, Dario Ilijić, Petar Bašić i Mislav Posavec. Zabočani svakako zaslužuju potporu, pa bi bilo lijepo da se sutra u ponedjeljak 17.4. u 18,30 sati dvorana Elektre u Zaboku pristojno ispuni gledateljima.
Ovo je već četvrto četvrtfinale kupa za STK Zabok. Prvo su odigrali još 2017. i izgubili od Splita (0:3). Godine 2019. i ženska i muška ekipa Zaboka prošli su u četvrtfinalu, a kasnije u polufinalu seniorke su izgubile od Varaždina, a nakon toga i od TIS-a u borbi za treće mjesto, dok su seniori tijesno poraženi (2:3) od svog sutrašnjeg protivnika GSTK Zagreba, da bi u borbi za treće mjesto izgubili od Vodvod Osijeka (0:3), koji ih je prošle godine zaustavio u četvrtfinalu kupa (1:3).
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Upravo upaljeni generatori: Prijeti nam noćna tuča
HDZ se oglasio o ilegalnom otpadu u Zagorju: 'Za eko-bombu dozvole je izdala KZŽ'
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
[FOTO] Duž pruge planulo nekoliko požara; Uzrok je iskrenje vlaka?
Oteo oružje zaštitaru pa pobjegao: Policija ga pronašla mrtvog u vozilu
Mnogima omiljeni proizvod povlači se iz trgovina: Pronađena opasna bakterija
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
