Zabočan Gregurić postupno popravljao rezultat i završio sedmi u svojoj kvalifikacijskoj skupini
Sedmi je dan Olimpijskih igara u Parizu, a svoje je kvalifikacije za finale, u skupini ‘A’ za muškarce u bacanju kladiva završio i Zabočan Matija Gregurić (27), inače policajac i dugogodišnji član Atletskog kluba Dinamo-Zrinjevac.
Bizarna situacija baš prije njegovog bacanja. Naime, kladivo je nakon neispravnog hica Yanna Chaussinanda završilo u mreži zbog čega je natjecanje nakratko prekinuto.
Gregurić je bacio svoj prvi hitac na Olimpijskim igrama u 11.40 sati. Kladivo je letilo 71,48 metara. Bolji je bio u drugom hicu, 72.94 no to je i dalje bilo nedovoljno za finale.
Najbolji hitac Gregurića, bio je 73.69.
Hoće li to biti dovoljno za nastup u nedjeljnom finalu bit će poznato nakon što završi natjecanje u drugoj kvalifikacijskoj skupini.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Opljačkan poznati trgovački centar u Zagorju
Liječnici upozoravaju: Ovako kavu pretvarate u otrov i razarate si jetru
Brutalno nasamarili direktora poznate zagorske tvrtke
Malo mjesto u Zagorju ima program o kojem svi pričaju: Šumske kupke stižu kao novi hit zdravstvenog turizma
Ukidanje dozvole: Tko sve u Hrvatskoj ponovno mora polagati vozački ispit
Nisu imali sreće godinama, a sada se sve okreće: Ova 3 znaka očekuje pravi novčani boom!
[VIDEO] Jesu li najstarija obitelj u Zagorju? Josip i njegove 3 sestre zajedno imaju 367 godina!
U subotu u Mariji Bistrici ''Deca prevzimaju vlast''
HEP najavio radove: Evo gdje sutra u Zagorju neće biti struje
Muškarac (55) dirao djevojku (23) po stražnjici u zagorskom kafiću. Sutkinja ga oslobodila
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
