Visoki poraz na kraju polusezone

4. NL – središte skupina A: 15. kolo: Brezovica – Ivančica 7:1

U 15. kolu 4. NL središte, skupina A Ivančica je gostovala kod Brezovice. Bio je to derbi začelja u zadnjem jesenskom kolu. No, od derbija ni D. Brezovica je u finišu u boljoj formi, a igrači Ivančice kao da su jedva čekali da ova jesen završi. Već u sedmoj minuti Luka Hodak doveo je domaćine u vodstvo, a na 2:0 u 30. minuti povisio je Matej Ivankić. Završnicu prvog dijela i nastavak sa hat trickom spojio je Noa Topić. U 43. minuti zabio je za 3:0, rezultat poluvremena, a u nastavku, nakon što je Josip Kipa u 60. minuti smanjio na 3:1, Topić je u 65. i 80. minuti zabio još dva gola za već 5:1. U samoj završnici Brezovica je postigla još dva gola. Matija Babić je u 85. minuti pogodio za 6:1, da bi Veno Smolčić, kapetan, u 89. minuti postavio konačnih 7:1.  Tako je Brezovica na ljestvici pobjegla Ivančici sedam bodova. Ekipa iz Zlatar Bistrice jesenski je dio sezone završila na zadnjem mjestu sa devet bodova, koliko ima i predzadnja Straža i do eventualnog opstanka neće biti na proljeće nimalo lako doći. No, sada je na rasporedu odmor, možda i stigne pokoje pojačanje, pa na proljeće vidimo volje izdanje Ivančice.

4. NL – središte skupina A, 15. kolo

BREZOVICA – IVANČICA 7:1 (3:0)

SUCI: Pintarić, Šimić, Lozić   GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 1:0 Hodak 7', 2:0 Ivankić 30', 3:0 Topić 43', 3:1 Kipa 60, 4:1 Topić 65', 5:1 Topić 80', 6:1 Babić 85', 7:1 Smolčić 89'

BREZOVICA: Hadžiselimović, Hodak, Đuričić (75' Babić), Smolčić, Topić (80' Fabijanec), Ivankić (60' Anić), Kulašević, Šimić, Šegota, Prša (80' Sokić), Šinko; trener: Ivan Milas

IVANČICA: M. Nuli, Gorupec, Havoić, L. Škvorc, Hajdek, Radiković (55' Crčić), Šumiga, Haban (85' Horvatić), Ocvirek (55' Kurešić), Kipa,  Poštek (60' J. Nuli); trener: Robert Tukač