VIP Snow Queen Trophy: Iz Stubaka na Snježnu kraljicu
Stubičke Toplice i ove godine, već tradicionalno, jedno su od odredišta na putu ljubitelja skijanja na predstojeće Sljem
Stubičke Toplice i ove godine, već tradicionalno, jedno su od odredišta na putu ljubitelja skijanja na predstojeće Sljemenske utrke.
Danas se na Sljemenu održava šesti ženski slalom. Prva utrka vozi se u 9.45, a druga u 12.30 sati. Prvi autobusi sutra iz Stubičkih Toplica na Sljeme kreću u 7 sati.
Danas i u srijedu osigurano je dežurstvo Turističkog ureda, koji će sutra raditi od 6 do 15 sati, a u utorak od 10.30 do 17.30 sati. Na sam dan utrka moći će se u Turističkom uredu kupiti i karte.
Kako bi, kao i u dosadašnjim utrkama, sve bilo na najvišoj razini i kako bi opravdali epitet “najbolje utrke Skijaškog kupa”, posebnu pozornost organizatori su posvetili gledateljima zbog kojih je sljemenska utrka stekla mnoga međunarodna priznanja i pohvale. Osim vrhunskog skijanja, gledatelji će moći uživati i u sadržajnoj zabavi, ali i u besplatnoj konzumaciji hrane i pića na popularnom Krumpirištu.
A koliko će hrane i pića biti podijeljeno gledateljima najbolje govore brojke: 5000 porcija graha, isto toliko sendviča, 3000 porcija hot dogova, 5000 čokoladica, 14.000 sokova, 3000 grickalica i neograničene količine čaja i vode. Posjetitelje će na Krumpirištu zabavljati Hotline, Garcia i Kino Klub.
Cijena za pojedinačne utrke je 100 kuna, komplet za obje utrke košta 150 kuna. Djeca do sedam godina imaju besplatan ulaz, a cijena za djecu od 7 do 15 godina je 40 kuna, odnosno 60 kuna za obje utrke.
Cesta prema Sljemenu u oba dana utrke bit će zatvorena za sav promet, osim autobusni.
PROGRAM:
Nedjelja, 3. siječnja
9.45 start prve ženske slalomske utrke
12.30 start druge vožnje
13.30 proglašenje pobjednica
16.00 utrka Ski Legends
17.15 proglašenje pobjednika
8 do 17.30 koncert i zabavni program na Krumpirištu (prvi dio koncerta od 11 do 11.45; drugi dio od 13.45 do 14.45)
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Samo dva znaka horoskopa ležat će na brdu novca za praznike – i sve će im ići od ruke
Ove nedjelje dođite u Zabok! Čeka vas odličan koncert
Država masovno zapošljava: Traži se veliki broj ljudi za ministarstva, carinske uprave, sudove, zatvore, DHZ…
Blagdansko iznenađenje stiže na tri adrese – jeste li među njima?
Hrvatski sabor izglasao tzv. 'Bačićeve zakone' koji će utjecati na sve ljude u cijeloj Hrvatskoj
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
