[VIDEO] Oko 1000 trkača krenulo sa starta ovogodišnjeg 'AZ Zagorje Trekka'
Točno u 10. 30 sati uz zvukove kuburaša započelo je ovogodišnje izdanje 'AZ Zagorje trekka'. Organizatori ovog događanja su Zagorje Adventure Team, Turistička zajednica KZŽ i Turistička zajednica Grada Zaboka uz generalnog sponzora AZ mirovinski fond. Sa starta je krenulo više od 1000 trkača, a prije samog starta pozdravio ih je i župan Željko Kolar. – Čast nam je što smo ponovno ugostili toliko trkača u našoj županiji. Uživajte u našim delicijama, bregima i kletima. Dobro nam došli – poručio je župan Kolar.
Zabočki gradonačelnik Ivan Hanžek pohvalio je Zagorje Adventure Team te istaknuo kako je njihov angažman jedan od razloga što je uvijek ovako dobar odaziv.- Zbog blizine Zagreba, ljudima je vrlo lako doći do ovdje, atmosfera je uvijek odlična i drago nam je što smo domaćini – rekao je Hanžek.
Natjecatelji će biti raspoređeni u tri kategorije – light (8 kilometara), Active (16 kilometara) i Challanger (28 kilometara). Ovogodišnja je novost da će nagrađeni biti i dječaci i djevojčice rođeni 2004. godine i kasnije, a na okrepnim stanicama naći će se i hrana i voda za kućne ljubimce budući da mnogi trekkeri dolaze sa psima. Proglašenje pobjednika očekuje se u popodnevnim satima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
