Uvjerljiva Bedekovčina kod Silenta

3. HRL središte, skupina A: 15. kolo RK Silent – RK Bedekovčina 22:37

Rukometaši Bedekovčine u 15. kola 3. HRL središte skupina A gostovali su kod Silenta i stigli do uvjerljive pobjede 37:22. Do 15. minute utakmica je bila u egalu, nekoliko su puta vodili i domaćini, no niti jedna ekipa se nije previše odvajala. No, u drugom dijelu prvog poluvremena Bedekovčina dolazi do sve veće prednosti, a u završnici sa sedam uzastopnih golova dolaze do 22:13 na poluvremenu. Utakmica je tu naravno bila riješena, a u nastavku gosti i dodatno dižu prednost, sve do konačnih 22:37. Najefikasniji kod Bedekovčine bili su Marko Mohač sa sedam, te Marko Sovec i Karlo Jurina sa po pet golova, dok je domaćine predvodio Vedran Jakovljević sa šest golova. U 16. kolu Bedekovčina, koja drži šesto mjesto sa 16 bodova, dočekuje posljednju ZG Dubravu.

RK SILENT – RK BEDEKOVČINA 22:37 (13:22)