U sjajnoj predstavi svakome po bod

1. ŽNL 7. kolo: Oroslavje – Pregrada 2:2

U 7. kolu 1. zagorske nogometne lige derbi utakmica igrana je u Oroslavju, gdje je istoimeni domaćin dočekao vodeću Pregradu. Bila je to izravna borba za sam vrh, jer iako na 4. mjestu, Oroslavje je u susret uško sa samo 3 boda manje, a prvi poraz doživjelo je kolo prije kod Ivančice. Već od početka je bilo jasno da nas usprkos lošem vremenu i teškom terenu čeka super utakmica, s puno trke, tempa i prilika. Pregradu je u vodstvo doveo R. Golubić u 16. minuti, kada je jednu odbijenu loptu smjestio iza leđa Horvata. U nastavku Kolar je u 52. minuti na ubacivanje Vešligaja zabio za 0:2. No, tu nije bio kraj jer je domaćine u 66. minuti fantastičnim golom iz slobodnjaka u igru vratio M. Šimić, koji je u 85. minuti izborio i kazneni udarac, nakon što ga je srušio Vnuk. Siguran sa bijele točke bio je Starešina za konačnih 2:2.