U nedjelju starta 4. Zagorski triatlon
Prema riječima organizatora, TK Rudolf Perišin iz G. Stubice, četvrto izdanje Zagorskog triatlona trebalo bi biti najbol
Prema riječima organizatora, TK Rudolf Perišin iz G. Stubice, četvrto izdanje Zagorskog triatlona trebalo bi biti najbolje organizirana utrka u povijesti ovog sporta na teritoriju Republike Hrvatske.
Očekuje se stotinjak natjecatelja iz Splita, Rijeke, Pule, Labina, Rovinja, Zagreba, Slovenije, a brojna će biti i zagorska ekspedicija. Kod juniora puno se očekuje od Matije Lukine, prošle godine drugoplasiranog u ukupnom poretku i najboljeg juniora.
U ženskoj konkurenciji glavna uzdanica bit će Sanja Papišta, dok se u kadetskoj puno očekuje od njenog sina Martina Papište, vodećeg hrvatskog triatlonca u svojoj dobnoj skupini.
Osim njih nastupit će Alen Turčić i Ante Pešec kod kadeta, Gordana Kraševac u konkurenciji seniorki, te Emil Klanjčić, Dubravko Milić, Mladen Prekrat i Branko Razum u konkurenciji seniora.
Sama utrka započinje u 13 sati na Plavom bajeru u Bedekovčini (750 m), nastavlja se vožnjom bicikla na izlasku iz bajera, pa cestom preko Poznanovca-Bistričke Selnice-Gusakovca-Dobrih Zdenaca-Samca do centra Gornje Stubice (20 km), a od centra Gornje Stubice trče se dva kruga od 2,5 (5 km) do cilja koji je ispod Miga-21 našeg legendarnog heroja, pokojnog pilota Rudolfa Perešina.
Kadeti će imati nešto kraću stazu na istoj dionici (375 plivanje, 20 km bicikl i 2,5 km trčanje). Triatlon će trajati oko 2 sata pa se mole mještani i oni koje se zateknu na trasi triatlona da poštuju upute policije i redara uz stazu.
U sklopu triatlona bit će održane utrke školske djece o 1.-8. razreda osnovne škole. Najbolji pojedinci i ekipe triatlona bit će nagrađeni peharima, medaljama, slikama Juraja Lukine, te poklon paketima AMC.
Osim pobjednika ove utrke u Gornjoj Stubici bit će nagrađeni i ukupni pobjednici Triatlon kupa Hrvatske za 2004. godinu.
Zainteresirani mogu više informacija dobiti na broj telefona: 049/289-406 ili GSM: 098/160-5355 (Željko Lukina).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika krađa u Zagorju. Šteta oko 150 tisuća eura
Eksplozija u Zagorju! Poznati su službeni detalji, policija otkrila što se dogodilo
Lijepa vijest iz Opće bolnice Zabok: Deveto dijete obitelji Bogdan
Pijte vodu s malo ovog začina svako jutro i samo promatrajte kako ova sjajna mješavina brzo topi masnoću
Jeste li je vidjeli? Nestala je Iva, policija moli pomoć
HEP: Sutra bez struja mnoga naselja u Zagorju
Vojni piloti helikopterom noćas hitno prevezli novorođene bebe u inkubatoru
Bježao policiji i pokušao pregaziti policajca, već je osuđivan
Važna obavijest Grada: Koristite obilazne pravce
Dio građana ima pravo na novčanu naknadu od 1.327 eura
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
Ne treba vam iskustvo: Evo kako se možete uključiti u veliko zimsko prebrojavanje ptica
