TURNIR GORNJOSTUBIČKIH ULICA I NASELJA: Pobjednici ekipa iz Huma Stubičkog
Na turniru je izabran i najbolji golman te najbolji igrač
Jučer je na igralištu Nogometnog kluba Matija Gubec u Sportskom centru u Gornjoj Stubici održan je tradicionalni malonogometni Turnir ulica i naselja s područja Općine Gornja Stubica. Najveće umijeće u malom nogometu tako je pokazala ekipa iz Huma Stubičkog dok je drugo mjesto osvojila ekipa Slanog Potoka. Treći su pak bili dečki iz Svetog Mateja. Za najboljeg golmana turnira izabran je Danijel Kondres iz ekipe Hum Stubički, a za najboljeg igrača Fabijan Čmarec iz ekipe Slani Potok.
Uz sudionike turnira, na turniru su bili nazočni mnogobrojni mještani Općine Gornja Stubica. Nagrade najuspješnijim ekipama i pojedincima podijelili su zamjenik načelnika Općine Gornja Stubica Vladimir Škvorc i predsjednik Nogometnog kluba Matija Gubec i općinski vijećnik Tomislav Haramustek.
Prethodni članak
Sljedeći članak
TUŽNA VIJEST: Preminuo dr. Višeslav Ćuk: 'Njegova predanost, dobrota i osjećaj odgovornosti ostat će trajna inspiracija'
Foto s mjesta tragedije u Zagorju: Vozač poginuo, na teren stigli vatrogasci, Hitna i policija
Užas u našem kraju: Muškarac upucao drugog muškarca vatrenim oružjem
Snažna eksplozija šokirala Zagrepčane: 'Digla se vatrena gljiva, mislila sam da se srušio Vjesnik'
STRAŠNO: U kući pronađeno dvoje mrtvih! Policija je na terenu
Prijavite svoje programe i projekte: KZŽ osigurala 40.000 eura za osnaživanje i podizanje kvalitete življenja hrvatskih branitelja
Velika promjena od 1. siječnja: Mnogi neće biti sretni kad čuju o čemu je riječ
Poduzetnički centar KZŽ ugostio konferenciju Mutimir - stiglo 80 sudionika
Ova 2 znaka dobila su najmoćniji blagoslov: Toliko su zaštićeni da im se sve želje ostvaruju
Ispratite staru godinu u duhu Zimske avanture - dolaze Djed Božičnjak i Grinch, ali i vatreni show!
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
