Trnje uvjerljivo protiv Gaja

Ovom pobjedom Trnje se s 24 boda probilo na drugo mjesto

Nogometaši Trnja zasluženo su slavili u zaostaloj utakmici 9. kola III. HNL-središte Zagreb protiv Gaja rezultatom 4:1. Domaći su praktički sve riješili već u prvoj polovici prvog poluvremena. Pogodak za 1:0 postigao je Dominik Pavlek koji je iznenadio vratara Bobinca s 40 metara udaljenosti. Zbilo se to u 12. minuti. Četiri minute kasnije lošu procjenu gostujućeg vratara spretno koristi odlični strijelac Marko Guja i povisuje na 2:0. U 22. minuti svoj drugi pogodak nakon kornera glavom postiže Pavlek za 3:0. Gaj se malo sabrao u nastavku, tračak nade javio se u 58. minuti nakon autogola Ribića za 3:1, no ugasio se već 10 minuta kasnije kada je Bobincu iz slobodnog udarca s oko 30 metara udaljenosti za konačnih 4:1 zabio Antonio Kćira. Ovom pobjedom Trnje se s 24 boda probilo na drugo mjesto, iza vodećeg Jaruna koji ima 27 bodova, dok trećeplasirani Kurilovec ima 23 boda, ali i dvije utakmice manje. Zagorec je s 20 bodova na šestom mjestu, dok Gaj ima 18 bodova i drži sedmu poziciju.

TRNJE - GAJ MAČE 4:1 (3:0)
ZAGREB: igralište Trnja, SUCI: Marinčević (Mićevec), Aščić (V. Gorica), Spudić (I. Grad).
STRIJELCI: 1:0 Pavlek 12', 2:0 Guja 16', 3:0 Pavlek 22', 3:1 Ribić 58' (11m), 4:1 Kćira.
TRNJE: Gudelj, Valković (72' Krizmanić), Marić, Guja (75' Kurablić), Lipovac (64' Gašparac), Ribić, Marelja (72' Poldrugač), Mandić, Pavlek, Kćira, Bogović (75' Soldo). TRENER: Denis Bezer
GAJ MAČE: Bobinec, Deak, Brlečić (46' Ščuric), Krpanec, Sambol, Haramustek, Maloča (58' Rihtar), Šaban (46' Kipa), Tomek (46' Iskrić), Cvrtila, Vukadin. TRENER: Danijel Tomašković