TRILER ZAVRŠNICA: Škrljevo u posljednoj sekundi savladalo Zabok
Utakmica je završila rezultatom 65:66
U triler završnici zabočki košarkaši izgubili su od Škrljeva. Košem u posljednjoj sekundi utakmice gosti iz Rijeke pobjedili su rezultatom 65:66. Utakmica je od samog početka bila izjednačena, pogotovo u prvoj i drugoj četvrtini.
Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 35:36 za goste. Nakon povratka na parket, u trećoj četvrtini Zabok je igrao bolje i 'zaradio' prednost od 54:49. No zadnja četvrtina utakmice bila je najdramatičnija koju je Zabok odigrao ove sezone. Škrljevo je povelo 63:64, no Zabok preokreće na 65:64. Zadnji napad imalo je Škrljevo, a lopta je došla u ruke Davora Konjevića koji je dao koš u posljednjim sekundama utakmice te postavio konačni rezultat – 65:66.
Kod domaćih najbolji učinak je imao Petar Marić koji je postigao 18 poena te Antonio Vlaić 15 poena, a goste je predvodio Josip Barnjak sa 16 poena i Siniša Štemberger sa 14 poena.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Mala sredina velikih ljudi: Održana prva od četiri volonterske akcije – u centru mjesta posađeno cvijeće
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
