Trijumf kuglačica Zagreb-Zabokyja na prvenstvu Hrvatske
Zabočanka Klara Sedlar (Zagreb-Zaboky) uvjerljivo je pobijedila na PH za kadetkinje koje se održavalo u Zaboku i Zagrebu
Zabočanka Klara Sedlar (Zagreb-Zaboky) uvjerljivo je pobijedila na PH za kadetkinje koje se održavalo u Zaboku i Zagrebu. Klara je srušila 1065 drva (529+536), 47 više od svoje klupske kolegice Mirne Bosak (1018), a treća je bila također kuglačica Zagreb-Zabokyja Tea Dragičević (1013).
Kod kadeta najbolji je bio Matija Tutnjević (Konikom Osijek) koji je srušio 1102 drva (587+515), drugi je bio Martin Rosandić (Ponikve) sa 1090 (578+512), a treći Matej Cvitanušić (Konkom Osijek koji je srušio 1039 drva (531+508).
Na PH nastupilo je i nekoliko dječaka iz KK Zabok, koji su imali samo jedan nastup na kuglani u Zaboku, dok u Zagreb nisu putovali. Najefikasniji od njih bio je Matija Tomek koji je srušio 448 drva.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
HZMO poslao važnu poruku roditeljima. Nemojte zakasniti
Danas poslijepodne teška nesreća. Poginuo 63-godišnji vozač
KONAČNO: Evo tko se vratio u Dinamo
U 14 sati "zagorski'' derbi, u 18 sati Zabok dočekuje Dubrovnik
Hrvatska u samom dnu po povlačenju europskih sredstava za borbu protiv raka
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
