Tri pobjede, U 13 na vrhu

Rukomet, 2. HRL, mlađe kategorije

• RK Bedekovčina U 15 28 04 .jpg

RK Bedekovčina U 15

Mladi rukometaši Bedekovčine nastavili su se natjecanjem 2. HRL za mlađe kategorije. U 2. HRL U-11 skupina B Bedekovčina je natjecanje nastavila u borbi za poredak od 9. do 14. mjesta, a u šestom kolu te skupine dočekali su vodeći Ivanić Grad 2. Bila je to vrlo zanimljiva i uzbudljiva utakmica, u kojoj je nakon preokreta Bedekovčina došla do pobjede. Naime, na poluvremenu su vodili gosti 12:13, ali u nastavku Bedekovčina preokreće i dolazi do 26:23 pobjede. Ivan Lovrić predvodio je Bedekovčinu sa deset golova, Franko Labaš dodao je sedam.  Za Bedekovčinu su igrali: Karlo Dijanić, Franko Labaš 7(1), Sven Vidiček 1, David Habulin, Matija Novosel 5, Jan Petek, Ivan Lovrić 10(1), Jan Petek, Ilija Glumpak 1, Damjan Vidiček, Kais Mikulec 1(1), Vito Labaš 1, Vito Sedak-Benčić; trener: Denis Mikulec. U sedmom kolu Bedekovčina gostuje kod Pavleka, a na ljestvici drži treće mjesto sa osam bodova, koliko ima i drugo Dugo Selo 2, a samo dva boda manje od vodeće Ivanić Grada 2, kojemu je ovo bio prvi poraz u ovom razigravanju. U 2. HRL U – 13 Bedekovčina igra u Ligu za prvaka. U četvrtom kolu Lige za prvaka Bedekovčina je gostovala kod Dinama Zagreb i stigla do sigurne pobjede 33:22. Bedekovčina je vodila od samog početka i na odmor otišla sa plus četiri (11:15). U nastavku prednost je još povećana na konačnih 22:33. Ivan Lovrić zabio je za Bedekovčinu 15 golova, Ivano Postonjski je dodao devet. Za Bedekovčinu su igrali: Jakov Papišta, David Novosel 1, Ivano Postonjski 9 (1), Martin Gorički 7, Matija Novosel, David Brestovečki, Ivan Lovrić 15, Ivan Rozijan 1, Dean Korpar; trener: Luka Mlinarić. Kao je vodeći Sisak poražen u Novskoj, Bedekovčina je izbila na prvo mjesto sa 16 bodova. U petom kolu Bedekovčina gostuje kod Maksimir Pastele 2. U 2. HRL U – 15 Bedekovčina je u 23. kolu gostovala kod Zagreba 2 i slavila sa uvjerljivih 25:17. Od početka utakmice nije se činilo tako, jer su domaćini do 6:4 održavali vodstvo. No, Bedekovčina tu kreće s preokretom i na odmor odlazi sa 12:14. U nastavku gosti samo još povećavaju prednost do konačnih 17:25. Karlo Brestovečki je predvodio Bedekovčinu sa osam golova. Za Bedekovčinu su igrali: Ivan Pisačić, Robert Galic 5(2),    Rok Končić 4, Igor Klanjčić, Marko Topolovec, Karlo Brestovečki 8, Martin Soldo 1, Lovro Papišta, Nikola Žlabur 2, Dominik Jakuš 2, Vid Ptičar 1, Lovro Tenšek; trener: Luka Mlinarić. Bedekovčina na ljestvici drži deveto mjesto sa 21 bodom, a u 24. kolu dočekuje Dugo Selo 2.