Transfer bomba iz NK Pregrade: Stigao fantastičan napadač
NK Pregrada na čelu s predsjednikom Denisom Burićem napravila je najveći transfer u županijskom nogometu ove godine. Novi igrač Pregrade od danas je Goran Dlesk, jedan od najboljih zagorskih napadača koji je prošle sezone branio boje Radnika iz Križevaca s kojim je izborio plasman u 2. NL. Dleska su u svoje redove pokušali privući svi najbolji zagorski klubovi, no on se odlučio za Pregradu.
-Stigao sam na poziv trenera Kovjanića s kojim sam dobro surađivao već u prošlosti. Znam da dolazim u uređen klub sa sjajnim igralištem i odličnim uvjetima za trening. Poznajem mnogo novih suigrača i smatram da imamo vrlo kvalitetnu ekipu te se veselim izazovima u novoj sredini - izjavio je Goran Dlesk.
Pomalo u sjeni ovog velikog Pregrada je potpisala i iskusnog i kvalitetnog veznjaka Straže, Mislava Čučeka. Radi se o vrlo kvalitetnom defenzivcu, koji može pokriti i stoperske pozicije.
-Sretan sam da se vraćam u klub u kojem sam počeo igrati nogomet. U ovoj ekipi imam mnogo prijatelja. Jako sam motiviran da pomognem Pregradi u borbi za sam vrh tablice-riječi su Mislava Čučeka.
S ovakva dva pojačanja Pregrada je apsolutni favorit za osvajanje I. ŽNL KZŽ čime bi se plasirala u IV. NL-središte gdje joj u najmanju ruku i mjesto. Omladinski pogon odlično radi, ove su sezone kadeti i juniori izborili regionalnu ligu. Ima tu dosta kvalitetnih mladića i Pregrada neće kao i ostali klubovi imati problema s igračima zaštićenog godišta. Uz ova dva velika pojačanja za Pregradu i kvalitetne domaće dečke pred navijačima Pregrade su zasigurno mnogi lijepi trenutci.
Trener Dražen Kovjanić momčad će okupiti na pripremama 17. srpnja, a onda će kroz pet pripremnih momčadi "brusiti" igru za nadolazeća iskušenja koja njegovu momčad očekuju u I. ŽNL KZŽ.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Velika intervencija u tijeku: Golema buktinja izazvala kaos, doznaju se detalji
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
