Toplice i dalje ne znaju za poraz

3. HOL sjever: OK Toplice – OK Kitro Varaždin 3:0

Sjajno i dalje guraju odbojkašice ŽOK Toplice, koje se u seniorskoj konkurenciji natječu 3. HOL sjever. U 5. kolu Topličanke su u dvorani u Maču dočekale ekipu ŽOK Kitro Varaždin i stigle do još jedne pobjede i to podosta uvjerljive. Prvi set domaće djevojke otvorile su vrlo dobrim servisima, stvorile razliku koju su do kraja održavale i povećale do uvjerljivih plus 12. Drugi i treći set bili su nešto više rezultatski izjednačeni, ekipe su se u izmjenjivale u vodstvu, no u završnicama oba seta Toplice ipak stvaraju razliku za mirne završnice setova i oba dobivaju sa 25:17. Toplice su nastupile u sastavu: Ivana Prežigalo, Monika Kozjak, Leona Šoštarko, Lana Ružak,Tea Čelec, Dora Halapir, Petra Slovenec, Ema Felja, Hana Preis i Antonia Pozaić, trener Dario Zagvozda. Tako su Toplice stigle do 4. pobjede u isto toliko susreta, jer im je utakmica 4. kola protiv Ivanca 3 odgođena. Na ljestvici vode sa maksimalnih 12 bodova i bez izgubljenog seta. Isti broj bodova ima i OK Plavi, ali i jedan izgubljeni set. U sljedećem kolu Toplice će po nove bodove jer gostuju kod zadnje ekipe na ljestvici OK Nedelišče Elting 2.