Toplice 2 u doigravanje s prvog mjesta

Odbojka, 4. HOL sjever, 12. kolo: skupina A: Toplice 2 – Ludbreg 2 1:3; 18. kolo: skupina B: Kaštel 3 –Toplice 3 3:0

Odbojkašice Toplice 2 i Toplica 3 odigrale su nove utakmice u 4. HOL sjever. Toplice 2, koje su osigurala prvo mjesto prije odigravanja, odigrale su zaostalu utakmicu 12. kola u kojoj su dočekale Ludbreg 2. Gošće su slavile sa 3:1. Bio je to na neki način derbi jer je Ludbreg 2 na drugom mjestu, ali nije mogao dostići Toplice 2. Za Toplice 2 su igrale: Vievienne Reister, Josipa Marković, Vida Bastić, Rania Gerdin, Lana Horvatiček (kap.), Marija Šturman, Elena Krklec; trener Robert Halapir. Toplice 2 tako ovaj dio natjecanja završavaju na prvom mjestu sa 24 boda, a Bedex 3 na šestom sa osam bodova.  Toplice 2 će u doigravanje za poredak od 1. do 4. mjesta, dok će Bedex u doigravanje za poredak od 9. do 12. mjesta.

U skupini B se pak natječu Toplice 3. Tamo je na rasporedu bilo 18. kolo, u kojem su Toplice 3 gostovale kod Kaštela 3. Prvi set je bio neizvjestan, ali je u završnici pripao domaćim odbojkašicama sa 26:24. Nakon toga, u drugoj je dionici bilo uvjerljivih 25:15, a za 3:0 pobjedu Kaštel 3 dobio je i treći set sa 25:23. Za Toplice 3 su nastupile: Ema Markuš, Lana Šuper, Marta Šoštarko, Magdalena Korade, Dora Boršić, Gabi Pavrlišak, Mia Vrančić (kap.), Jana Sinković, Nea Herceg, Korina Sinković; trener: Robert Halapir. Na ljestvici Toplice 3 drže sedmo mjesto sa deset bodova, s tim da imaju i zaostalu utakmicu protiv Cratis Varaždina 5. U nastavku natjecanja Toplice će u razigravanje za poreda od 13. do 17. mjesta.