Toplice 2 i dalje bez poraza

Odbojka, 4. HOL sjever

Odigrano je 10. kolo u 4. HOL sjever u skupini A. Vodeće Toplice 2 gostovale su kod ekipe Kaštel 4 u Belici i stigle do još jedne sigurne pobjede, kojom su uspješno nastavile ligu, čiji su jesenski dio završile bez poraza. Posebno su bile uvjerljive u prvom setu, kojeg su dobile sa 25:6. Tek malo više trajala su sljedeća dva seta, koje su Toplice 2 dobile sa 25:14 i 25:13. Za Toplice 2 igrale su: Dora Halapir, Marija Šturman, Lana Horvatiček, Laura Mišković, Josipa Marković, Vievienne Reister (kap.); trener Robert Halapir.

Bedex 3 je pak gostovao kod Ivanca 4. Domaće su odbojkašice slavila se 3:0, po setovima 25:11, 25:8, 25:12). Za Bedex 3 igrale su: Gabrijela Brestovečki, Mia Herceg, Helena Vučković, Natali Horvat, Karla Ptičar, Paula Babić (kap.), Tea Bezjak, Maja Meštrović; trenerica Marija Srebak. Na ljestvici Toplice 2 vode sa maksimalnih 20 bodova, a Bedex 3 ima šest bodova na šestom mjestu. U 11. kolu na rasporedu je zagorski derbi, u kojem će Bedex 3 dočekati Toplice 2. a rasporedu je bilo i 13. kolo u skupini B, no utakmica Cratis Varaždin 5 – Toplice 3 je odgođena.