Toplice 1 poražene kod Lepoglave 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 9. kolo: ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Toplice 1 3:1

Odbojkašice ŽOK Toplice 1, u subotu su u 9. kolu 3. HOL sjever gostovale kod ŽOK Lepoglava 1. Bila je to jedna vrlo uzbudljiva utakmica u kojoj su skoro svi setovi odlučeni nakon tijesne završnice. Prvi set dobile su Toplice 1 sa 25:23. Velika i neizvjesna borba nastavljena je i u drugom setu, koji je istim rezultatom otišao na stranu domaćih odbojkašica. NI treći set nije bio manje zanimljiv, no opet u završnici malo bolje domaće odbojkašice i odnose pobjedu u njemu 25:22. Taj set kao da je i prelomio utakmicu, pa Lepoglava 1 u 4. setu dolazi do 25:20 i tako sa ukupnih 3:1 slavi pobjedu. Za Toplice 1 igrale su: Tea Čelec, Monika Kozjak, Dora Halapir, Ivana Prežigalo, Petra Slovenec, Leona Šoštarko i Ema Felja; trener Dario Zagvozda. Na ljestvici nakon ovog kola Toplice 1 drže 2. mjesto sa 18 bodova. U 10. kolu slijedećega vikenda Toplice 1 dočekuju OK Vinica.