Toplice 1 nakon velike borbe poražene od Vinice

3. HOL sjever: 10. kolo: ŽOK Toplice 1 – OK Vinica 1:3

Odbojkašice ŽOK Toplice 1, u nedjelju su u 10 kolu 3. HOL sjever dočekale OK Vinica. Bila je to očekivano teška utakmica, u kojoj je i jedna i druga ekipa prikazala dobru i kvalitetnu igru, no u domaće su imale nekoliko crnih rupa koje su na kraju i presudile. U napetoj utakmici prednost se selila s jedne na drugu stranu, a prvi set sa 25:22 osvojile su Toplice 1. Drugi set je pripao Vinici 25:16, a treći je do samog kraja bio napet i neizvjestan te je otišao na stranu Vinice 25:23. U trećem setu Toplice 1 povele su 12:2, no tada padaju u igri i do kraja seta osvajaju još samo 5 poena, pa Vinica sa 25:17 u tom setu završava utakmicu sa konačnih 1:3. Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo, Tea Čelec, Lana Ružak, Leona Šoštarko, Dora Halapir, Jana Ulama, Petra Slovenec, Ema Felja i Monika Kozjak; trener Dario Zagvozda. Na ljestvici nakon ovog kola Toplice 1 drže 3. mjesto sa 18 bodova. U 12. kolu slijedećega vikenda Toplice 1 gostuju kod OK Plavi.