Teniski klub Zabok domaćin županijskog prvenstva mladih tenisača
Prošlog vikenda u Teniskom klubu Zaboku održano je Županijsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije za mlade uzraste, na kojem je nastupilo 35 djevojčica i dječaka iz KZŽ. Natjecanje je donijelo brojne uzbudljive mečeve i visoku razinu igre, amladi tenisači pokazali su velik trud, borbenost i sportski duh.
U kategoriji djevojčica do 12 godina najbolja je bila Jana Stantić (TK Zabok), koja je u finalu svladala Tenu Jurešu (TK Zabok). Treće mjesto osvojila je Eva Pelin (TK Gorica), dok je četvrta bila Tea Drobec (TK Gorica).
Kod dječaka do 12 godina, naslov županijskog prvaka osvojio je David Barilar (TK BK Hornets). Drugo mjesto zauzeo je Teo Glas (TK Gorica), treći je bio Noa Celjak (TK Zabok), a četvrti Sven Oremuš (TK Oroslavje).
U kategoriji djevojčica do 14 godina, naslov županijske prvakinje osvojila je Tia Jurinec (TK Zabok), druga je bila Neva Kožar (TK Oroslavje), a polufinalistice su bile Ema Šlogar (TK Pregrada) i Mia Drobec (TK Gorica).
Kod dječaka do 14 godina, naslov prvaka osvojio je David Barilar (TK BK Hornets), drugo mjesto pripalo je Amonu Đukezu, a polufinalisti su bili Marcel Tomašinjak i Niko Brežnjak (TK Pregrada).
U konkurenciji juniorki, naslov županijske prvakinje osvojila je Anamarija Gorički (TK Zabok), druga je bila Neva Kožar (TK Oroslavje), dok su polufinalistice bile Nika Papeš (TK Zabok) i Mia Drobec (TK Gorica).
Kod juniora, naslov županijskog prvaka osvojio je Amon Đukez (TK BK Hornets), drugo mjesto pripalo je Matiji Šlalecu (TK Zabok), a polufinalisti su bili Ivan Dolenec (TK Oroslavje) i Dominik Kramarić (TK Zabok).
Natjecanje je proteklo u izvrsnom ozračju, uz sportsku korektnost i podršku trenera, roditelja i ljubitelja tenisa. Turnir je uspješno organizirao Teniski klub Zabok uz podršku Teniskog saveza Krapinsko-zagorske županije.
Predsjednik Teniskog kluba Zabok Bruno Šandor istaknuo je zadovoljstvo odazivom i razinom igre: “Drago nam je što smo bili domaćini Županijskog prvenstva i što smo imali priliku ugostiti mlade teniske talente iz cijele županije. Osobito me veseli da djeca vole tenis – sport koji donosi više od igre: razvija upornost, koncentraciju, samopouzdanje i pravi sportski duh. Nažalost, još uvijek nemamo uvjete koji bi omogućili da tenis bude dostupan nadarenoj djeci tijekom cijele godine, ali vjerujem da će se uz zajednički trud i podršku to u budućnosti promijeniti. “ I na kraju je od srca čestitao svim natjecateljima na trudu, borbenosti i fair-playu, te se zahvalio svima koji su pomogli u organizaciji turnira i doprinijeli da ovaj dan bude ispunjen sportom, osmjesima i zajedništvom.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vrući vikend završit će jakim nevremenom, bit će i tuče
U zabočkoj bolnici proteklog tjedna rođeno 20 beba, donosimo popis mama koje su ih donijele na svijet
Od idućeg tjedna nove cijene goriva: Evo koliko bi mogle iznositi
UŽAS: na stranog radnika pao bager i usmrtio ga
Tužna vijest potresla hrvatski nogomet, preminuo 19-godišnjak: U klubu su slomljeni
Dnevni horoskop za subotu: Evo koga čeka sudbonosni preokret, a tko mora usporiti
Ove nedjelje jubilarno 10. hodočašće obrtnika Majci Božjoj Gorskoj u Loboru
Poslana snažna poruka: ''Ja sam više od MS-a''
Tražite posao u Zagorju? Brojni poslodavci trebaju radnike
U Đurmancu obilježen Dan državnosti: Odana počast Željku Paviću - Kalcu i svim hrvatskim braniteljima
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
