Straži bod, prvi proljetni poraz Tondacha

4. NL – središte, skupina A, 25. kolo

Danas i sutra na rasporedu su utakmice 25. kola 4. NL središte skupina A. Polovica utakmica odigrana je danas, a nastupila su i dva zagorska predstavnika. Straža je na poluvremenu kod kuće vodila 2:0 protiv Blata, no u samo 5 minuta u nastavku gosti su sa dva gola izjednačili i do kraja se rezultat nije mijenjao. Tondach je pak gostovao kod Prečkog i doživio prvi poraz ovog proljeća. Prečko je bilo bolje sa 3:0. Vodeći Dinamo još se približio naslovu, nakon 5:0 pobjede protiv Španskog, dok je Polet (SK) slavio kod Duge Rese 1929. sa 5:1 U ovom kolu očekuje nas veliki zagorski derbi, i to sutra u Zaboku u 10 sati, u kojem Mladost dočekuje Golubovec. Sutra će Klanjec dočekati Zagreb, koji igra promjenjivo, a Stubica će u goste Odri, ispred koje je na ljestvici za jedno mjesto i jedan bod. Sutra još igraju Slunj – Brezovica. Utakmice počinju u 17 sati.