Robert Prosinečki kandidirao se za novi posao
Robert Prosinečki kandidirao se za izborničko mjesto u reprezentaciji Gane, piše tamošnji Sports World Ghana, a prenosi Index.
Gana je u potrazi za novim izbornikom nakon što je Irac Chris Hughton podbacio na Afričkom kupu nacija. Gana nije uspjela proći grupu u kojoj su bili Egipat, Zelenortski Otoci i Mozambik.
Spomenuti medij iz Gane piše kako je Prosinečki poslao svoj životopis ganskom savezu i tako se kandidirao za izborničko mjesto. Dodali su da će u savezu kroz iduća tri tjedna proučiti sve kandidate pa zatim donijeti odluku o tome tko će biti novi izbornik.
Prosinečki je bez posla od početka rujna, kada se razišao s Rudešom. Ranije u karijeri vodio je dvije reprezentacije. Od 2014. do 2017. bio je izbornik Azerbajdžana, nakon čega je nepune dvije godine (2018.-2019.) vodio Bosnu i Hercegovinu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Grmljavinsko nevrijeme stiže u Zagorje – Božarov otkriva kada se očekuje promjena vremena
STRAVIČNA NESREĆA U ZAGORJU: Jedna osoba izgubila život, cesta zatvorena za promet
Užas u Zagorju: Muškarac pao pod traktor, poginuo na mjestu
Upaljeni generatori protiv tuče: Evo gdje prijeti najveća opasnost
Tuča uništila vinograde i voćnjake: 'Ja ovo u životu nisam doživio'
Zasluženi uspjeh stiže za 3 znaka 5. srpnja – konačno dobivate više nego što ste ikad zamišljali
Kulturni centar nazvat će po nedavno preminulom zagorskom velikanu
Novi udar na džepove hrvatskih građana: 'Od jeseni će računi biti veći za 8 posto'
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
