Radoboj pobjednik Malonogometnog Kupa Zagorja-Memorijala Rudolfa Mraza
Pobjednik Malonogometnog Kupa Zagorja-Memorijala Rudolfa Mraza, je Radoboj, koji je u finalu pobijedio Zagorca iz Veliko
Pobjednik Malonogometnog Kupa Zagorja-Memorijala Rudolfa Mraza, je Radoboj, koji je u finalu pobijedio Zagorca iz Velikog Trgovišća sa 3 : 1. U utakmici za treće mjesto zlatarbistrička Ivančica je pobijedila zabočku Mladost sa 2 : 0.
Prije toga, u polufinalu je Zagorec pobijedio Mladost sa 3 : 0, a Radoboj Ivančicu sa 5 : 1.
Najboljim golmanom proglašen je Ernest Malarić iz Radoboja, najbolji strijelac sa 11 golova je Tomica Zemljić iz Ivančice, dok je najbolji igrač turnira Antun Capar iz Zagorca Veliko Trgovišće.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
FOTOGALERIJA i VIDEO: U Oroslavju tombolom završila manifestacija "Ljetna pozornica". Dobitnik: ''Dečki moji, ovo je ludnica!"
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Počelo nevrijeme: Kod Ogulina tuča, auti staju na A1 zbog jake kiše
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
