Radoboj nakon preokreta sve bliže naslovu

2. ŽNL- komentar 18. kola

Iza nas je 18. kolo 2. zagorske nogometne lige. Bilo je iznimno zanimljivo. Vodeći Radoboj gubio je kod Toplica 0:2, da bi okrenuo i u 2. minuti nadokande stigao do 3:2, a baš u 2. minuti nadokande Vatrogasac je zabio za pobjedu protiv Desinić 2:1. Tako je Radoboj sada na 42, a Desinić na 38 bodova, a između se uvukla Mladost Belec sa 38, nakon 4:2 pobjede protiv zadnjeg Milengrad 2005. Vatrogasac je na 4. mjestu sa 33 boda.  Đalski je u gostima slavio kod Omladinaca 3:1, pa je skočio na 5. mjesto sa 15 bodova, dok Toplice i Omladinac imaju po 14, a Milengrad 2005. na samom začelju 11 bodova. U 19. kolu dva derbija. Vodeći Radoboj očekuje Vatrogasac, a Desinić je domaćin Mladosti iz Belca. Te će dvije utakmice možda puno toga otkriti, a možda još samo dodatno zakomplicirati. U utakmicama pak koje odlučuju o poretku drugog dijela ljestvice sastaju se Milengrad 2005. – Omladinac i Đalski – Toplice. Utakmice su na rasporedu u nedjleju 14. svibnja u 17.30 sati.