Prva pobjeda Bedexa

Odbojka, 2. liga regija sjever, skupina sjever: 2. kolo: Bedex – Brcko 3:0

Odbojkašice Bedexa su odigrale i 2. kolo 2. ligi regije sjever, skupina sjever. Nakon domaćeg poraza u 1. kolu od Dugog Sela, ovaj puta u Bedekovčinu je stigao Brcko. Nakon uvodnog poraza na startu ove lige, odmah u 2. kolu stigla je i vrijedna pobjeda. Osim što je vrijedna bila je i vrlo uvjerljiva. Već u 1. setu vidjela se razlika u kvaliteti. Set je otišao na domaću stranu sa čak 25:7. Iako je to bio najuvjerljivije osvojen set i druga dva bila su vrlo uvjerljiva. U 2. je bilo 25:10, a u 3. 25:8. Sve skupa nije trajalo niti 40 minuta. Za Bedex su igrale: Ivana Prežigalo, Barbara Kovač (kap), Lana Pripeljaš, Lucija Prančić, Ema Jambrek, Leona Šoštarko, Lucija Mrkoci, Sara Balen, Iva Gorički, Monika Kozjak,  trenerica: Ivana Čehulić. U 3. kolu Bedeks će gostovati kod Vrbovca 2.