[PREOKRET U DRUGOM POLUVREMENU] Vatreni izborili nastup na EURU!

Kakva uzbudljiva utakmica na riječkoj Rujevici. Hrvatska je pobjedom protiv Slovačke rezultatom 3:1 izborila nastup na Europskom prvenstvu u nogometu 2020. godine. Početak utakmice nije počeo tako sjajno za Vatrene jer Slovaci su pogotkom Roberta Boženika poveli u 32. minut. Do poluvremena Hrvatska nije izjednačila, a kamoli preokrenula utakmicu.

No drugo poluvrijeme kao da je donijelo drugu, agresivniju i odlučniju Hrvatsku. U 56. minuti za izjednačenje zabija Nikola Vlašić, a već četiri minute nakon toga za vodstvo Bruno Petković. Treći gol je postigao, i konačni rezultat postavio, Ivan Perišić.