Porazi Tondacha kod Brezovice i Straže kod Španskog

4. NL – središte, skupina A 14. kolo

Odigrano je 5 od 8 utakmica 14. kola 4. NL središte, a nastupila su dva zagorska predstavnika, oba u gostima i oba su doživjela minimalne poraze. Tondach je gostovao kod Brezovice i poveo golom Frtalja u 19. minuti, no domaćini su već do odmora preokrenuli na 2:1 i taj rezultat zadržali do kraja. Straža je pak gostovala kod Španskog. Domaćini su poveli 2:0, ali su Janžek i Križanec u nastavku poravnali, no pred kraj utakmice Sekulić ipak donosi sva tri boda za Špansko. Vodeći Dinamo (OO) oporavio se od dva uzastopna ''zagorska'' poraza i svladao sa 5:1 u gostima Dugu Resu 1929, a Zagreb je kod kuće sa 2:0 pobijedio Slunj. Polet (SK) je pak s 3:0 svladao Prečko. Nedjelja donosi još tri utakmice, u kojima će nastupiti preostala 4 zagorska predstavnika. U zagorskom derbiju od 10 sati Mladost u Zaboku dočekuje Klanjec. U 13.30 Stubica će dočekati Blato, a Golubovec Odru. Inače, na ljestvici Golubovec na 2. mjestu zaostaje za Dinamom (OO) 4 boda, ali ima dvije utakmice manje. Mladost Zabok prije završetka kola drži 4. mjesto, a Tondach, Straža, Stubica i Klanjec poredani su od 11. do 14. mjesta.

Zbog prometne nesreće prekinut je promet na državnoj cesti DC1 između izlaza Pojatno i rotora Westgate u smjeru Zagreba.   Kolnici su mjestimice vlažni i skliski, a zbog niskih temperatura moguća je poledica, osobito na mostovima i nadvožnj...