Porazi Tondacha i Straže

U 4. NL središte danas je odigrano 6 utakmica 10. kola, a oba zagorska predstavnika, koja su igrala danas su poražena. Tondach je poražen kod drugoplasiranog Lukavca. Utakmicu je odredila 8. minuta, kada je zbog prekršaja u izglednoj situaciji za postizanje zgoditka isključen Ivan Bosec, pa je Tondach nastavio s 10 igrača. Do odmora ekipa iz Bedekovčine je izdržala bez primljenog gola, no u nastavku domaćini su golovima Kaurina, Grdenića i Krpičanca stigli do 3:0 pobjede. Straža je pak poražena kod ekipe Rugvica Sava 1976. Domaćine je u vodstvo u 26. minuti doveo Filipović, a konačnih 2:0 u 51. minuti postavio je Mizan. U preostalim današnjim utakmicama Ravnice su slavile kod Slunja 3:0, Zagreb je pobijedio Gradića također sa 3:0, Moslavina je bila bolja od Banovca 5:0, dok su Dinamo OO i Croatia odigrali 1:1. Sutra će Mladost u Zaboku u 10 sati dočekati Savu Strmec, a Stubica od 16 sati gostuje kod Odre. Još se sastaju Zelina i Sutla Laduč. Na ljestvici vode Ravnica s 26 bodova ispred Gradića koji imaju bod manje. Stubica je s utakmicom manje na 6. mjestu sa 16 bodova, Mladost Zabok s dvije utakmice manje drži 9. mjesto s 13 bodova, Tondach je na 13. mjestu s 9 bodova, a Straža na predzadnjem 17. mjestu s 5 bodova.