Poraz zabočke Mladosti, danas tri zagorska gostovanja, a sutra zagorski derbi

4. NL središte – skupina A – najava 3. kola

Nakon vrlo uspješnog 2. kola 4. NL središte skupina A za zagorske, pred nama je 3. kolo. Točnije ono je već i počelo, jer Prečko svoje domaće utakmice igra petkom, a jučer je dočekalo Mladost iz Zaboka. Odlično su krenuli Zabočani, na poluvremenu vodili 0:1, a onda u otvaranju nastavka poduplali prednost u 49. minuti. No, već u 51. minuti počeo je povratak domaćina, da bi završio pobjedničkim golom u 4. minuti sučeve nadoknade. Većina preostalih utakmica igra se danas. Tri zagorska predstavnika će na gostovanja. Tondach gostuje kod Vojnića 95, Straža kod Španskog, a Stubica kod Sesvetskog Kraljevca. Sve te utakmice igraju se od 17 sati, kao i ona između Poleta i Blata, dok Zagreb i Brezovica počinju već u 10 sati. Sutra su na rasporedu dvije utakmice, obje u 17 sati i obje u Zagorju. U zagorskom derbiju Rudar DZ će dočekati vodeći Golubovec, jedinu ekipu sa šest bodova u prva dva kola, dok će Klanjec biti domaćin Odri.