Poraz U 11 kategorije
Rukomet, RK Bedekovčina, mlađe kategorije
U 11 kategorija RK Bedekovčina, koja igra 2. HRL, u 11. kolu je gostovala kod Novske. Slavili su domaćini sa 21:17. Na poluvremenu je bilo četiri razlike za domaćine, koji su u nastavku sa malo golova (7:7) zadržali vodstvo i stigli do pobjede. Kais Mikulec predvodio je Bedekovčinu sa osam golova.
Za Bedekovčinu su igrali: Jan Petek, David Lončar, David Habulin 4, Lovro Blažinić, Petar Kopjar, Mihael Cujzek 2, Teo Tenšek 1, Kais Mikulec 8(2), Noa Celjak 2; trener: Denis Mikulec. Ostale mlađe kategorije (U-13, U-15 i U-17) Bedekovčine sljedeće će utakmice imati nakon kratke pauze.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Umro je još jedan velikan hrvatske glazbe
Samo jedna kuhana namirnica može preporoditi pušače: mala vrećica puna snage za očuvanje krvnih žila
Tragedija na Jadranu: Naš poznati liječnik umro nakon skoka u more
Policija uputila važno upozorenje stanovnicima Zagorja
Stiže pljusak u Zagorje: Božarov najavio kada dolazi promjena vremena
Nebo nagrađuje dobrotu: 15. kolovoza za 3 znaka počinje doba obilja i sreće
[FOTO] Upravo nova nesreća u Zagorju: jedna osoba odvezena u OB Zabok
OB Zabok zahvaljujući Dvorcu Gjalski nabavila vrijednu opremu za pedijatriju
FINA objavila koliko je građana blokirano i koliko duguju
Održana konstituirajuća sjednica Povjerenstva za ravnopravnost spolova Grada Pregrade
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
