Poraz kod Sesvetskog Kraljevca

4. NL – središte skupina A: 18. kolo: Sesvetski Kraljevec – Golubovec 2:0

U 18. kolu 4. NL središte Skupina A Golubovec je gostovao kod Sesvetskog Kraljevca. Nakon što je kolo prije izbio na vrh ljestvice, Golubovec je stigao na ovo teško gostovanje u nadi da vodstvo može i zadržati, no jasno je bilo da to neće biti lako. To se i pokazalo  od samoga početa. Iako je Golubovec pokušao sa viskom pritiskom, domaćini su tome uspješno odolijevali. Iz prvih 45 minuta što se tiče pokušaja Golubovca valja izdvojiti udarac sa ruba kaznenog prostora Roberta Kuharića, koji je Jurić-Bare branio i dva pokušaja Darija Bobeka s desne strane pored gola. S druge pak strane, u 39. minuti domaćini dolaze do vodstva. Jednu dugu loptu gostujući su igrači odbili u aut, ali po njegovom izvođenju, došlo je do lošije reakcije uže obrane, lopta je završila kod Tomislava Jelića, koji pogađa za 1:0. U nastavku Golubovec još više kreće u pritisak, iz kojeg ima i priliku za povratak u utakmicu. Matija Bobek je možda mogao i pucati u dobroj situaciji jedan na jedan sa domaćom jedinicom, ali se odlučio na dodavanje do Nikole Bobeka Brusa, koji puca preko gola. Iz slobodnjaka su pak pokušavali Kuharić i Nikola Bobek, ali Jurić-Bare je u oba slučaja obranio, dok je Silvio Vukić dva puta pucao pored gola. Domaćini su pak u takvom raspletu čekali i dočekali kontru i u 85. minuti nakon akcije dva na dva Stipe Marić je golom riješio pitanje pobjednika. U 19. kolu Golubovec gostuje kod Ilovca.