Poraz Bedekovčine u zadnjoj minuti

3. HRL središte, skupina A: 3. kolo RK Maksimir - Pastela 2 – RK Bedekovčina 33:32

Rukometaši Bedekovčine odigrali su utakmicu 3. kola u 3. HRL središte skupina A. Nakon dvije domaće utakmice na startu, prvo gostovanje bilo je kod ekipe Maksimir - Pastela 2, koja je bila bez bodova nakon dva kola. Utakmica je krenula izjednačeno, nitko se nije posebno odvajao, a kada je domaćin i došao na tri razlike (10:7), Bedekovčina postiže  četiri gola zaredom za svoje vodstvo (10:11). No, na odmor se ipak odlazi sa prednošću domaćina 18:16. U nastavku vrlo slična situacija, kada gosti imaju tri razlike (26:23), slijedi serija gostiju, ovaj puta od pet golova zaredom (26:28). No, Maksimir-Pastela uzvraća serijom 3:0 i kreće do kraja igra gol za gol, koja završava pobjedničkim golom Oskara Schramadeia u zadnjoj minuti za konačnih 33:32. Domaćine je predvodio Niko Maraković sa 14 golova, a kod Bedekovčine Marko Mohač zabio je devet golova. U 4. kolu Bedekovčina dočekuje Silent.

RK MAKSIMIR-PASTELA – RK BEDEKOVČINA 33:32 (18:16)