Polovičan uspjeh zagorskih klubova
Odigrano je skoro cijelo 9. kolo 4. NL središte skupina A. U velikom derbiju vodeći Polet (SK) slavio je sa 1:0 kod Tondacha i ostao na čelu sa 22 boda. Špansko je pak sa 4:0 svladalo Golubovec i ostalo drugo sa 21 bodom.
Na treće mjesto probila se Mladost Zabok sa 17 bodova, nakon pobjede 1:0 protiv Zagreba. Tondach je sada četvrti sa 16 bodova, a Klanjec je sedmi sa 15, ali i sa utakmicom manje. Golubovec je osmi sa 14 bodova. Rudar DZ je stigao do važne 2:0 pobjede protiv Blata, čime je skočio na 14. mjesto sa sedam bodova. Sutra Klanjec čeka Odru u zadnjoj utakmici kola.
Evo svih rezultata i ljestvice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stršljeni i ose uskoro će postati aktivniji: evo čega se najviše plaše i kako ih se riješiti
Rano jutros planula kuća u Zagorju: 'Majka je spasila djeci život'
Slavko (42) poginuo na motoru, iza njega ostalo dvoje djece
Brutalan napad na popularnoj manifestaciji u našem kraju. Mladić leži, drugi ga nokautira udarcem nogom u glavu
Za 119 mališana u Zagorju odgađa se upis u 1. razred, a glavni razlog je zabrinjavajuć
Stalno kuka i prigovara: Ovom znaku horoskopa nemoguće je udovoljiti
I Zagorke u ekipi koja je osvojila srebro na međunarodnom malonogometnom turniru u Münchenu
Zadnji dan muke je 31. kolovoza: Ovom znaku 1. rujan donosi dugotrajno olakšanje i sreću
Rujanski blagoslov stiže za 2 znaka: Otvara im se nepresušni izvor novca koji će trajati do zime
HEP objavio koji će dijelovi Zagorja sutra biti bez struje, na popisu i jedan grad
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
