Pobjede Tondacha i Stubice, poraz Mladosti, Straža sutra

4. NL – središte 21. kolo

Danas je odigrano 5 utakmica 21. kola 4. NL središte, a na terenu su bila i tri zagorska predstavnika. Tondach je uz dva gola Bobinca i jedan Pasariček svladao sa 3:0 Rugvicu Savu 1976. dok je Stubica u gostima sa 4:1 pobijedila Sutlu Laduč. Stubičance je u vodstvo doveo Drempetić sa bijele točke u 28. minuti, a pitanje pobjednika riješio je R. Glavač golovima u 40. i 51. minuti. Za domaćine je na 1:3 smanjio Šištarić u 67. minuti, da bi Maček u 86. postavio konačnih 1:4. Težak poraz doživjela je Mladost iz Zaboka, koju je HNŠK Moslavina svladala sa čak 5:0. Sutra će na teren Straža, koja gostuje kod Save Strmec. U preostale dvije današnje utakmice nije bilo pobjednika. Dinamo OO i Zagreb igrali su 0:0, a Lukavec i Zelina 1:1. Sutra se još sastaju i Gradići – Slunj, Banovac – Ravnice i Croatia Hrastje – Odra. Ravnice su i prije sutrašnje utakmice ostale na čelu, jer su tri pratitelja odigrala neodlučeno. Stubica se pobjedom digla na 6. mjesto, Tondach na 7., a Mladost je pala na 8. poziciju. Straža je prije sutrašnjeg gostovanja na predzadnjem mjestu. Evo rezultata današnjih utakmica, strijelaca i ljestvice.