Pobjeda Bedexa 2, poraz Toplica 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 16. kolo: Lepoglava 1 – Bedex 2 0:3; Toplice 2 – Ludbreg 2 0:3

Protekloga vikenda u 4. HOL sjever, gdje Zagorje ima dvije ekipe, na rasporedu je bilo 16. kolo. Vodeći Bedex 2 gostovao je kod Lepoglave 1 i upisao još jednu sigurnu pobjedu od 3:0. Jedina neizvjesnost viđena je u drugom setu. Naime, Bedex 2 je krenuo furiozno i sa 25:7 dobio prvi set. No, u drugom dolazi do pada koncentracije i domaće odbojkašice stalno vode 6-7 bodova razlike. No na 22:16 bude se i gošće i do kraja set osvajaju 10 od 12 bodova, dovoljno za preokret i 26:24 u drugom setu. To je potpuno slomilo otpor Lepoglave 1, pa treći set više sliči na prvi, a Bedex 2 ga dobiva sa 25:9. Za Bedex 2 igrale su: Marta Vurnek, Ema Jambrek (kap.), Ema Ocvirek, Gabrijela Vurnek, Dorotea Prančić, Eva Špiljak, Lorena Mikulec, Laura Mrkoci,; trenerica Ivana Čehulić. Bedex 2 je ovom pobjedom zadržao prvo mjesto na ljestvici sa 42 boda.

Toplice 2 poražene od Ludbrega 2

Toplice 2 u ovom su kolu u Maču ugostile Ludbreg 2, koji još uvijek pretendira i na samo vrh. Toplice 2 su pružile solidan otpor, no gošće su slavile sa 3:0. Prvi i drugi set Ludbreg 2 uzeo je rezultatom 25:20, da bi treći završio 25:21. Za Toplice 2 igrale su: Taša Šivalec, Marija Šturman, Jana Piljek, Lana Šuper, Ema Markuš, Ana Poljak, Lana Horvatiček (kap.), Mia Vrančić, Lana Završki, Rea Herceg, Vivienne Reister, Josipa Marković, Lana Hlupić, Lana Halapir; trener Robert Halapir. Toplice 2 i nakon ovog kola drže šesto mjesto sa 26 bodova. U 17. kolu na rasporedu je zagorski derbi Toplice 2 – Bedex 2.