[6. KOLO IV. NL-SREDIŠTE ZAGREB] Treće uzastopno slavlje Mladosti

Nakon tri poraza, Mladost je nanizala isti broj pobjeda i sada se nalazi na devetom mjestu na ljestvici. Konačno se zabočkoj publici pokazao Goran Dlesk, koji je postio pet prvih kola. Novopridošli napadač Mladosti u ovoj je utakmici bio generator mnogih dobrih akcija, latentna opasnost za gostujućeg vratara, a uspio je postići i pogodak

Mladost je od početka bila puno bolji protivnik. Dlesk je kreriao šanse za Turka, Frljužeca i V. Kotarskog, a i sam je dva puta bio u izglednim prilikama, no na odmor se otišlo bez golova. Konačno u sedmoj minuti nastavka nakon duge lopte Vančine loše je reagirao gostujući vratar, sve je to pratio Dlesk i gurno loptu u mrežu za 1:0. Konačnih 2:0 postavlja Frljužec, najbolji strijelac domaćih šest minuta prije kraja. Akciju su započeli Srebačić i Krajačić, nastavio ju je V. Kotarski koji gura loptu među dva stopera, a tu se majstorski ubacuje Frljužec i odmjerenim prizemnim udarcem zaključuje utakmicu.

Magla mjestimice smanjuje vidljivost u Gorskom kotaru, a ima je i na autocesti A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Bosiljevo 2 i Kikovica. Večeras od 22 sata do 05 sati bit će zatvorena dionica autoceste A7 između čvorova Draga i Sveti Kuzam u smje...