Pedesetak zadovoljnih klinaca: U Krapini održan nogometni kamp za dječake i djevojčice
U organizaciji Ambassador Football Croatia i NK Zagorec iz Krapine u vremenskom periodu od 11. do 14. srpnja 2023. godine održan je nogometni kamp za dječake i djevojčice 2010. godište i mlađe.
Ljetni nogometni kamp bio je namijenjen dječacima i djevojčicama u dobi od šest do trinaest godina koji su željeli aktivno provesti slobodno vrijeme tijekom ljetnih praznika te istovremeno usavršiti svoj u vještinu igranja nogometa odnosno mogli su napraviti „prve korake“ u toj zanimljivoj igri i pritom se odlično zabavili.
Projekt kojeg su vodili strani i tuzemni treneri te volonteri bio je osmišljen na slijedeći način: Vježbanje i usavršavanje raznih nogometnih vještina po manjim skupinama, razna natjecanja (pucanje, dribling, itd...), svjetski kup, vodene igre, razna iznenađenja, duhovna i mentalna izgradnja kampera!
Na taj način kamp je uspio zadovoljiti različite zahtjeve sudionika kombinirajući aktivan i zdrav odmor kroz nogometne treninge i zabavu.
Kamp se održao na terenima NK Zagorec Krapina te ga je nakon „posljednjeg sučevog zvižduka“ napustilo pedesetak zadovoljnih dječaka i djevojčica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Preminula je jedna od najvećih zagorskih glazbenih legendi - omiljeni Radek
[VIDEO] Teška prometna nesreća: Troje ljudi ozlijeđeno, stigao helikopter!
Tuga u zagorskom nogometu. Preminuo je jedan od najboljih zagorskih nogometaša u povijesti.
Preminuo popularni hrvatski glazbenik (62). Oprostio se i Thompson: 'Napustio nas je veliki čovjek'
Idućeg vikenda pomičemo sat, ali oprez - ove godine na jednu stvar morate obratiti pažnju
Povratak zime: Snijeg i drastičan pad temperatura
Mladi virtuoz tambure Roberto Hren održao koncert u Mariji Bistrici
Uskoro nestaje struje u desetak zagorskih mjesta
[PROGNOZA VREMENA] Prognoza za početak tjedna - moguća i kiša
Zvijezde NE spremaju prvoaprilsku šalu: 1 znak 1. travnja čeka sudbinski preokret
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
