Olimpovci u Šibeniku osvojili 13 medalja i pokal
Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj novu plivačku sezonu 2015. / 2016. započeli su nastupom na 11. Plivačkom mitingu mini Grand prix Hrvatska - sveti Mihovil u Šibeniku.
portski direktor Ivica Androić i trenerica mlađih kategorija Maja Bešenić put Šibenika poveli su 11 natjecatelja, dvije plivačice i devet plivača. Plivali su; Karlo Borovčak, Lovro Futivić, Vili Sivec,Tesa Novak, Gašpar Futivić, Luka Žmegač, Bruno Ricijaš, Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač, Roko Damiani i Mia Hren. U svakoj kategoriji i disciplini tri prvoplasirana plivača i plivačice bili su nagrađeni medaljama, a najvredniji rezultati prema tablicama Hrvatskog plivačkog saveza u muškoj i ženskoj konkurenciji i prigodnim peharom. Plivački klub Olimp Terme Tuhelj ukupno je osvojio 13 medalja, 10 zlatnih i 3 brončane. Tesa Novak osvojila je ukupno prvo mjesto i 25 bodova za mini Grand prix i nositelj je najvrednijeg rezultata prema tablicama Hrvatskog plivačkog saveza za disciplinu 200 slobodno. Nagređena je peharom i statuom organizatora. Profesor Ivica Androić je postao prvi trener natjecanja u Šibeniku za što je nagrađen kristalnim tanjurom.
Tesa Novak osvojila je dvije zlatne medalje i to na 200 slobodno i 200 mješovito u kategoriji (A). Mia Hren bila je zlatna na 100 prsno i 200 mješovito u kategoriji (C). Vili Sivec u (B) osvojio je zlato na 200 leptir. Karlo Borovčak bio je brončani na 200 leptir, a Lovro Futivić brončani na 200 prsno, oba u (A). Od ostalih rezultata potrebno je spomenuti da je četvrti na 100 slobodno bio Vili Sivec, peti Patrik Erceg na 400 slobodno i osmi na 100 slobodno. Luka Žmegač bio je osmi na 400 slobodno. U iznimno jakoj konkurenciji odlično je plivao i Bruno Ricijaš sa jedanaestim mjestom na 400 slobodno.
Drugog dana natjecanja u nedjelju osvojeno je 6 medalja. Tesa Novak bila je zlatna na 100 i 400 slobodno u kategoriji (A). Mia Hren bila je zlatna također na 100 i 400 slobodno ali u mlađoj kategoriji (C). Vili Sivec bio je zlatni na 800 slobodno u (B). Mauro Šipek Glavač osvojio je brončanu medalju na 800 slobodno u (C) kategoriji. Od ostalih rezultata potrebno je spomenuti da je četvrti na 200 mješovito bio Vili Sivec. Lovro Futivić bio je također četvrti na 100 prsno. Peti je bio Karlo Borovčak na 800 slobodno, a osmi Luka Žmegač na 200 slobodno i deveti na 200 mješovito.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
