Odra slavila iako ne i nadigrala Rudar

4. NL – središte skupina A: 24. kolo: Odra – Rudar Dubrava Zabočka 3:2

U 24. kolu 4. NL središte Skupina A Rudar DZ je gostovao kod Odre. Nakon vrlo dobrih rezultata u zadnje vrijeme, ali na domaćem terenu, Rudar je otišao no gostovanje kod ekipe, koja je na ljestvici mjesto i tri boda iza njega, pa se nadao uspjehu i u gostima. Kad se pogleda kako je Rudar stajao na tereni, nije rezultatski uspjeh bio daleko, ali je ipak izostao. Naime, domaćini su poveli već u četvrtoj minuti nakon kornera, kada je obrana ostavila samog na pet metara Haithema Hanachia, koji to koristi i dovodi Odru u vodstvo.  No, u 18. minuti Rudar u igru vrača Ivan Batinić, koji sjajnim udarcem sa nekih 18 metara pogađa kontra kut Noe Majdeka za 1:1. U 27. minuti Odra opet vraća prednost. Uspjela im je kontra, malo je dalo od igrača stajala obrana gostiju i Andrej Topalović zabija za 2:1. U 36. minuti novi povratak gostiju. Ovaj puta Sandro Vincelj zabija 'eurogol' sa 25 metara nakon odbijanca i to od prečke. U igru Rudar je taj koji izgleda bolje ima inicijativu i nada su vodstvu već do odmora. Ali, baš suprotno, Niko Tolj u 44. minuti opet koristi nepažnju obrane i sa nekih 17 metara pogađa za 3:2.  U nastavku dominacija Rudara DZ, ali ne sa puno šansi. U dvije izgledne situacije igru je zaustavila zastavica pomoćnog suca, za dvojbena zaleđa, a gosti su bijesni i na glavnog suca Valentića zbog nesuđenog penala na Nikoli Mutaku. Domaćini su u 90. zaprijetili iz jedne kontre, nakon što se Rudar skroz otvorio, no ostalo je 3:2. U 25. kolu Rudar DZ će dočekati Brezovicu.

4. NL – središte skupina A, 24. kolo

ODRA – RUDAR DZ 3:2 (3:2)

SUCI: Valentić, Belavić, Babić; GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 1:0 Hanachi 4', 1:1 Batinić 18', 2:1 Topalović 27', 2:2 Vincelj 36', 3:2 Tolj 44'

ODRA: Majdek, Ban, Tolj, Štefanac, Adžaga, Hanachi (55' El Hadi) (64' Popović), Luter, Topalović, Majdak (25' Rukavina), Režek, Fučkala; trener: Josip Brebrić

RUDAR DZ: Gelo, Njoh, Čopec, Ilakovac (63' Papak), Mutak, Vincelj, Batinić, Poslek, Benković (46' Rebernjak), Tomek (46' Cujzek), Tisanić (68' Tumpić); trener: Tomica Vincelj