Odlična izvedba Tondacha za 4-1 protiv Moslavine

4. NL – središte 9. kolo: Tondach – HNŠK Moslavina

U 9. kolo 4. NL središte Tondach je danas upisao drugu pobjedu u sezoni. Već u 2. minuti domaćine je u vodstvo doveo Borovčak, iz slobodnog udarca sa preko 35 metara. Možda je i nabacivao, no lopta je sve preletjela i otišla u gol. Već u 10. minuti za 2:0 zabio je Pasariček, nakon ubacivanja Jambrešića. Gosti su smanjili prekrasnim udarcem Cerovečkog u 19. minuti, no Tondach do poluvremena preuzima sve konce igre u svoje ruke i golom Frančine u 37. minuti dolazi do 3:1 na odmoru. Od 63. minute gosti su ostali sa 10 igrača, nakon 2 žuta kartona za Koricu. Vrlo brzo nakon toga, u 70. minuti, Tondach dolazi do 4:1, nakon što je Jambrešić izborio i sam realizirao kazneni udarac. Druga je to pobjeda Tondacha, koji je sada na 9 bodova.