Nova pobjeda za Bedekovčinu

Rukomet, 2. HRL, mlađe kategorije

• SPORT 19.3._RUKOMET MLAĐE KATEGORIJE NOVA POBJEDA ZA BEDEKOVČINU Bedekovčina U 13.jpg

Bedekovčina U 13

Mladi rukometaši Bedekovčine nastavili su se natjecanjem 2. HRL za mlađe kategorije. U 2. HRL U-11 skupina B Bedekovčina je natjecanje nastavila u borbi za poredak od 9. do 13. mjesta, a u prvom kolu te nove skupine gostovala je kod Ivanić Grada 2. Domaćini su slavili sa 25:20. Za Bedekovčinu su igrali: M. Novosel, D. Habulin, K. Mikulec, I. Glumpak, S. Vidiček, I. Lovrić, J. Petek, J. Gorički; trener: Luka Mlinarić. U 2. kolu Bedekovčina dočekuje Pavleke. U 17. kolu 2. HRL U – 13 skupina B Bedekovčina je dočekala Metalac 2 i pobijedila sa 41:32. Bedekovčina je stigla do odmora na plus šest (20:14), a u nastavku je samo potvrdila pobjedu. Ivan Lovrić sa 13 i Ivano Postonjski sa 12 golova bili su najefikasniji u Bedekovčini, koja je igrala u sastavu: Jakov Papišta, David Novosel 3, Ivano Postonjski 12, Martin Gorički 8(1), Matija Novosel 2, Ivan Lovrić 13, David Brestovečki, Ivan Rozijan 2, Dean Korpar; trener: Luka Mlinarić. U 18. kolu, posljednjem u ovoj fazi natjecanja Bedekovčina gostuje kod vodećeg Siska 2, za kojim na drugom mjestu zaostaje dva boda, ali uz tri utakmice više. U 2. HRL U – 15 Bedekovčina je u 18. kolu gostovala kod Dubrave – Zagreb 2. Slavili su domaćini sa 21:16. Bedekovčina se dobro držala sve do poluvremena. Na odmor se otišlo sa 11:10. No, u drugom dijelu domaćini kod rezultata 15:14, rade seriju od pet golova zaredom i tima osiguravaju pobjedu, na kraju sa plus pet. Za Bedekovčinu su igrali: Ivan Pisačić, Robert Galic 4(2), Rok Končić 1, Vid Ptičar 1, Igor Klanjčić 4, Marko Topolovec, Karlo Brestovečki 1, Martin Soldo, Nik Vurnek, Nikola Žlabur  1, Martin Gorički, Dominik Jakuš, Sebastijan Sovec 1, Lovro Papišta 2, Lovro Tenšek, Tin Vurnek 1; trener: Luka Mlinarić. Bedekovčina na ljestvici drži šesto mjesto sa 18 bodova, a u 19. kolu dočekuje Dinamo Zagreb 2.